“Noah Jurmala” murgs beidzies – klubs izstājas no dalības “Optibet” Virslīgā

23/07/2021 22:46

Futbola klubs Daugavpils “Noah Jurmala” kluba vadība piektdien informējusi Latvijas Futbola federāciju (LFF), ka tiek apturēta kluba dalība gan klasiskā futbola, gan telpu futbola Latvijas čempionāta augstākajā līgā, kas nozīmē “Noah Jurmala” izstāšanos no “Optibet” Virslīgas čempionāta 2021. gada sezonas.

Sestdien bija paredzēta augstākās futbola divīzijas spēle starp “Noah Jurmala” un “Daugavpils” komandām, taču tā ir atcelta. Čempionāta turpmāko spēļu precizētais kalendārs tiks publicēts atsevišķi. Pats klubs pārāk sāpīgi aiziešanu no Latvijas futbola neuztver, jokojot par to sociālajā tīklā “Twitter”

Saistoši dalību Virslīgas dublieru čempionātā neturpinās “Noah Jurmala-2” komanda. Arī šo sacensību precizētais kalendārs būs pieejams atsevišķi.

Kā ziņots, pirms tam 17. jūlijā “Noah Jurmala” atteicās ierasties uz Virslīgas čempionāta spēli pret “Valmiera”, par ko saņēma tehnisko zaudējumu.

Pieslēgties

Dienas fokusā

Andrejs Makarovs
18/09/2021 17:15

Kādreizējais “Dinamo” vārtsargs Makarovs joprojām skatās komandas spēlēs un sarakstās ar Meiju 

28 gadus vecais Andrejs Makarovs savulaik tika uzskatīts par vienu no Krievijas talantīgākajiem vārtsargiem. Tomēr viņa karjera Nacionālajā hokeja līgā (NHL) sanāca visai īsa, arī posms Kontinentālajā hokeja līgā (KHL)…