“Noah Jurmala” par neierašanos uz spēli saņem tehnisko zaudējumu

22/07/2021 12:11

Daugavpils “Noah Jurmala” par neierašanos uz virslīgas spēli pret “Valmieru” saņēmusi tehnisko zaudējumu, lēmusi Latvijas Futbola federācijas (LFF) Disciplinārlietu komiteja (DK).

Svētdien komandai bija jāviesojas pie “Valmieras”, taču sastāva problēmu dēļ klubs dienu iepriekš informēja LFF sacensību nodaļu, ka neieradīsies uz spēli. Klubam piespriests tehniskais zaudējums 0:3 un 700 eiro naudas sods. Ņemot vērā reglamentu, par atkārtotu neierašanos uz kalendārā paredzēto čempionāta spēli, komanda var tikt izslēgta no turnīra.

Valmierieši pēc uzvaras 3:0 saņemšanas turnīra tabulā pakāpušies uz otro vietu. Tikpat punktu, bet par spēli vairāk ir “Riga” komandai, bet par punktu atpaliek RFS, kam divi mači rezervē. Sporta arbitrāžas tiesa (CAS) pagājušajā nedēļā apmierināja “Noah Jurmala” apelāciju par nepielaišanu virslīgas turnīram. Tiesa, klubam ir daudz citu problēmu, tajā skaitā liegums pieteikt jaunus spēlētājus, kā dēļ mači jāaizvada bez rezervistiem.

Pieslēgties

Dienas fokusā

Jānis Gailītis
16/09/2021 09:34

Gailītis: Porziņģis varētu izlaist vienu vakaru restorānā un atnākt uz izlasi, iedot puišiem “piecīti”

Latvijas čempiones “VEF Rīga” galvenais treneris un Latvijas basketbola izlases stūrmaņa asistents Jānis Gailīts LBS podkāstā “2+1” paudis viedokli par vietējo basketbolistu bailēm ielēkt nākamajā līmenī, par leģionāru lomu viņa vadītajā klubā, kā arī…