Noiers šogad vairs laukumā neatgriezīsisies

foto: The Sun

Vācijas futbola kluba Minhenes “Bayern” pamatvārtsargs un kapteinis vēl viena pēdas savainojuma dēļ šajā kalendārajā gadā vairs nespēlēs.

Pašlaik 31 gadus vecajam Noieram jau veikta veiksmīga kreisās kājas pēdas operācija, bet klubs otrdien paziņoja, ka vārtsargs šosezon laukumā vairs nedosies.

“Ļoti žēl, ka Manuels ir vēlreiz savainots. Operācija aizritēja perfekti, kas ir pats galvenais. Ceram uz sava kapteiņa atgriešanos laukumā,” norādīja “Bayern” vadītājs Karls Haincs Rumenige. “Manuels “Bayern” rīcībā atgriezīsies janvārī.”

Noiers pēdas kaula lūzumā iedzīvojās jau pavasarī, kas viņam priekšlaicīgi lika noslēgt sezonu. Laukumā futbolists atgriezās vien pirms trim nedēļām.

Pēc Noiera traumas “Bayern” vārtos līdz ar to atgriezīsies Svens Ulreihs, kamēr otrais numurs būs vien 17 gadus vecais Kristians Frihtls.

“Bayern” ar deviņiem punktiem četrās spēlēs bundeslīgas kopvērtējumā pašlaik ieņem trīs vietu, kamēr līderes ar desmit punktiem ir “Hannover 96” un Dortmundes “Borussia”.

Noiers ir arī Vācijas izlases kapteinis, bet traumas dēļ viņam būs jāizlaiž arī noslēdzošās spēles Pasaules kausa izcīņas kvalifikācijas sacensībās.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par