Nokss: Porziņģis ir “All-Star” kalibra spēlētājs

Kevins Nokss, sportazinas.com
Kevins Nokss. Foto: CBS Sprots

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) kluba Ņujorkas “Knicks” jaunais talants Kevins Nokss ASV medijam “New York Post” izteicis nožēlu, ka nesanāca uzspēlēt kopā ar latvieti Kristapu Porziņģi, kā arī paudis, ka, viņaprāt, liepājnieks ir augsta līmeņa spēlētājs.

“Es noteikti gribēju spēlēt kopā ar viņu, taču tāda iespēja tā arī neradās. Porziņģis noteikti ir “All-Star” kalibra spēlētājs,” sacīja Nokss.

“Novēlu Kristapam veiksmi turpmākajā karjerā. Viņš man ļoti daudz palīdzēja gan basketbola lietās, gan personiskajā dzīvē. Ir patīkami, ka varēju mācīties no viņa, taču vēl labāk būtu bijis ar viņu iziet laukumā,” atzina Nokss.

Jaunais uzbrucējs atklāja: “Porziņģis “Knicks” spēlēs sēdēja uz soliņa un stāstīja man dažādas lietas, kā uzlabot savu spēli. Žēļ, ka viņš Ņujorkā nevēlējās palikt ilgtermiņā.”

Savukārt par citu bijušo komandas biedru Kortniju Lī Nokss teica: “Viņš bija cilvēks, pie kura vērsos, kad man vajadzēja palīdzību. Mēs runājām ļoti daudz un no viņa ieguvu daudz informācijas. Ir grūti, jo viņš ir aizgājis.”

Savukārt pats Lī par “Knicks” pārstāvi izteicās: “Viņš pavisam noteikti ir talantīgs, taču viņam ir vēl daudz, kur augt. Viņš vēl ir tikai bērns, bet dažreiz var parādīt teicamu sniegumu.”

Jau ziņojām, ka janvāra beigās iespaidīgā maiņas darījumā Porziņģis, Lī, Tims Hārdevejs un Trejs Bērks no Ņujorkas “Knicks” pārcēlās uz Dalasas “Mavericks”. Savukārt no Dalasas uz Ņujorku devās Deandrē Džordans, Veslijs Metjūzs, Deniss Smits un divas nākotnes drafta izvēles.

19 gadus jaunais uzbrucējs šosezon “Knicks” rindās aizvadījis 48 spēles, kuru laikā caurmērā guvis 12,6 punktus mačā un izcīnījis 4,2 atlēkušās bumbas.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par