Nopietna cīņa vai cirka izrāde? Habibs vēlas boksa maču ar Meivezeru

22/11/2019 10:03
Nokopēts
Habibs Nurmagomedovs, Floids Meivezers, www.sportazinas.com

Krievijas jauktās cīņas mākslas (MMA) sportists Habibs Nurmagomedovs vēlas aizvadīt boksa dueli ar amerikāņu boksa veterānu un leģendu Floidu Meivezeru, medijam TASS atklājusi Nurmagomedova puse.

Medijam šādu informāciju apstiprinājis Habiba tēvs Abdulmanaps Nurmagomedovs. “Lai sagatavotos cīņai ar Meivezeru, mums vajadzētu sešu mēnešu treniņnometni ar Vasila Lomačenko [ukraiņu boksa zvaigzne] komandu. Runāsim ar viņiem un tad jau redzēsim,” norādīja Nurmagomedovs seniors.

Par iespējamo cīņu spekulācijas izskanējušas jau iepriekš, bet pirms mēneša Meivezers medijam TMZ atklāja, ka arī viņš noteikti vēlas dueli ar Habibu.

Meivezers ir viens no visu laiku izcilākajiem bokseriem, kurš savas karjeras laikā izcīnījis uzvaras visās 50 cīņās un nekad nav izjutis zaudējuma rūgtumu. 42 gadus vecais Meivezers paziņojis, ka 2020. gadā atsāks karjeru.

Viņš pēdējo dueli aizvadīja 2017. gadā, kad cīnījās ar citu “Ultimate Fighting Championship” (UFC) sportistu Konoru Makgregoru. Meivezers boksa debitantu Makgregoru uzvarēja vieglā cīņā, neatstājot pretiniekam nekādas izredzes.

Habibu var piemeklēt līdzīgs liktenis, ja viņš izvēlēsies aizvadīt boksa maču ar Meivezeru, jo viņš nekad nav aizvadījis profesionālu boksa cīņu. 31 gadu vecā Habiba kontā MMA karjerā ir 28 uzvaras tikpat cīņās. Arī viņš savā karjerā zaudējumus nav cietis.

Komentāri

  • bmweshniks
    22/11/2019 23:43

    Ej tu nost nu tās ir kaukādas muļķības
    Kas jums admins šitam saitam. Sen jau visiem normāliem cilvēkiem kas interesējas par šo sporta veidu ir skaidrs, ka kēr nenotiks ilgi gaidītā cīņa ar Toniju Fergusonu nebūs nekāda Maivezera. Un es vairāk ticētu, ka ar Maivezeru notiktu ciņa vairāk tikai pēctam, kad Habibs kā savu sapni daudz reiz ir teicis intervijās ka grib reālu cīņu ar leģendāro GSP ( George St. Pierre ). Pat ja notiktu cīņa ar Maivezeru tur nebūtu nekas superīgs vienkārši galvenais cīņa mērķis būtu nauda. Nevis tā kā ar citiem kandidātiem dēļ titula par absolūto čempionu. Un nav mazsvarīgāks fakts, ka Habibs ir daudz reiz teicis ka pēc 30:0 viņa karjera beigsies, un ja skaiti ka ar Toniju Fergusonu cīņa ir neizbēgama, un pēc Habiba vēlmes viņš grib kā jau minēju cīņu ar GSP. Tad viņa karjera tieši beigsies ar nepārspēto rekordu UFC 30:0. Tālāk varbūt būtu iespējams vienkārši cīņas kādas rīko Maivezers par attiecīgu cenu priekš faniem. Tad arī varētu viņš visdrīzāk pacīkstēties ar Maivezeru. Nu un iespējam ja Konors tiks galā ar kritērijiem kurus uzstādījis Habibs tad būtu vēl viena iespēja paskatīties uz šo sāncensību. Tikai bez konfliktiem vienkārša sportiska sāncensība. Nedaudz jau aizrāvos no tēmas vienkārši esmu ļoti liels MMA fans. Beidzot parādījās vieta kur izspaust savu viedokli! Visu labu!

Komentāri ir slēgti

TOP notikumi
1
X
2
2.45
3.5
2.75
1.83
4
3.6
1.11
8
15
2.85
4.1
2.05
5
4.2
1.57
1.42
4.2
6
1.36
5
7.75
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām