Norvēģijas izlases zvaigzne Hālands ar bildi sociālajos tīklos izrāda cieņu Šteinboram (FOTO)

04/09/2021 23:35
Erlings Hālands un Pāvels Šteinbors

Vācijas futbola bundeslīgas kluba Dortmundes “Borussia” un Norvēģijas izlases jaunā zvaigzne Ērlings Hālands pēc uzvaras pār Latviju Pasaules kausa kvalifikācijas mačā savā sociālajā vietnē “Instagram” publicējis bildi ar latviešu vārtsargu Pāvelu Šteinboru. Norvēģis šādā veidā izrādījis cieņu futbola laukumos daudz pieredzējušākajam Šteinboram, kurš bija spiests atstāt spēli priekšlaicīgi savainojuma dēļ.

Jau ziņots, ka sestdien Latvijas vīriešu futbola izlase 2022.gada Pasaules kausa kvalifikācijas cikla piektajā spēlē ar rezultātu 0:2 (0:1) piekāpās Norvēģijas valstvienībai. 42.minūtē kājas savainojumā iedzīvojās Latvijas valstvienības vārtsargs Šteinbors, kuru vārtos nomainīja Roberts Ozols. Latvijas futbola federācija norāda, ka vārtsargs guvis sasitumu, taču tā nopietnība pašlaik vēl nav zināma.

Zīmīgi, ka Šteinboram laukumu pamest palīdzēja tieši Norvēģijas izlases lielākā zvaigzne Hālands, kurš iepriekš mača 18.minūtē pārspēja vārtsargu no 11 metru sitiena atzīmes, raidot bumbu vārtu apakšējā labajā stūrī. Pēc spēles norvēģis “Instagram” publicēja bildi, kurā redzams kopā ar Šteinboru, tādējādi izrādot cieņu pieredzējušajam vārtsargam ne vien spēles laikā, bet arī pēc tās.

Hālands ir Norvēģijas izlases spilgtākā zvaigzne, kurš valstsvienībā 13 mačos guvis astoņus vārtus. Pēc “Transfermarkt” datiem Holanns ir otrs vērtīgākais futbolists pasaulē aiz Kiljana Mbapē un pēc 21 gadu vecā norvēģa pakalpojumiem tīko daudzi Eiropas grandi.