Norvēģu brīnumbērns turpina spīdēt Vācijas bundeslīgā

01/02/2020 23:49

Vācija

Šodien Vācijas bundeslīgā mājas spēlē Dortmundes “Borussia” sagrāva Berlīnas “Union” komandu ar rezultātu 5:0. Tā bija jau trešā spēle pēc kārtas, kurā viena no Vācijas stiprākajām komandām spēja gūt piecus vārtus.

Mājinieku rindās ar diviem vārtiem 77 uz laukuma pavadītajās minūtēs izcēlās norvēģu talants Erlings Hālands, kuram tie jau ir septītie vārti Dortmundes kluba rindās. Norvēģu brīnumbērnam tā bija tikai trešā spēle Vācijas granda sastāvā, kurā vienu vārtu gūšanai Hālandam vidēji nepieciešamas vien 19 spēles minūtes.

Tāpat “Borussia” rindās vārtus guva Džeidons Sančo, Marko Roiss un Aksels Vitsels.

Citā bundeslīgas spēlē Minhenes “Bayern” izrādījās pārāka par “Mainz 05” vienību ar rezultātu 3:1. Visi vārti tika gūti spēles pirmajā puslaikā, kad “Bayern” kluba rindās vārtus guva Roberts Levandovskis, Tomass Millers un Tjagu Alkantara. Vienīgos vārtus “Mainz 05” labā pašā pirmā puslaika izskaņā guva Jeremijs Juste.

Citviet Vācijā spēli aizvadīja bundeslīgas līdere “Leipzig”, kas mājās nospēlēja neizšķirti 2:2 ar Menhengladbahas “Borussia”. Leipcigas klubam spēle iesākās negaidīti, jo jau spēles 35. minūtē viesi atradās vadībā 2:0, ar vārtiem izceļoties Alisanam Plea un Jonam Hofmanam.

Otrā puslaika sākumā Leipcigas klubam vienus vārtus izdevās atgūt, savukārt spēles pašā izskaņā 89. minūtē tika panākts neizšķirts. Mājinieku labā ar vārtiem izcēlās Patriks Šiks un Kristofers Nkunku.

Anglija

Anglijas premjerlīgas līderei “Liverpool” pārliecinoša 4:0 uzvara pār “Southampton” vienību.  Ar vieniem vārtiem pirmajā spēles puslaikā izcēlās Alekss Oksleids-Čemberleins un Džordans Hendersons, bet pēc pārtraukuma “Southampton” vārtus divreiz bumbu raidīja Liverpūles komandas līderis Muhameds Salāhs.

Citviet Lestaras “City” un Londonas “Chelsea” mačā tika fiksēts neizšķirts ar rezultātu 2:2. Lesteras kluba rindās ar vārtu guvumiem izcēlās Harvijs Bārnss un Bens Čilvels, savukārt Londonas komandas labā divus vārtus guva Antonio Rīdigers.

Mačā starp Mančestras “United” un Vulverhemptonas “Wanderers” tika fiksēts bezvārtu neizšķirts.

Spānija

Spānijā divu galvaspilsētas komandu duelī ar rezultātu 1:0 spēcīgāks izrādījās Madrides “Real” klubs. Spēles 56. minūtē bumbu Madrides “Atletico” vārtsarga Jana Oblaka sargātajos vārtos raidīja uzbrucējs Karims Benzemā. Minimālo rezultāta pārsvaru “Real” izdevās noturēt līdz pat spēles beigām.

Francija

Francijas futbola čempionātā turnīra grands Parīzes “Saint-Germain” ar rezultātu 5:0 mājās sagrāva “Montpellier” vienību. Pirmā puslaika sākumā viesu rindās sarkano kartīti izpelnījās Dimitrijs Bertauds, kas atraisīja rokas parīziešu uzbrucējiem.

Vārtus guva Pablo Sarabia, Anhels Di Marija, Daniels Kongre, Kilians Mbapē un Laivins Kurzava.