Norvēģu futbola brīnumbērns Hālands “Borussia” sastāvā debitē ar “hat-trick”

18/01/2020 20:58

Vācija

Norvēģijas futbola jaunais supertalants Erlings Hālands šodien debijā Vācijas bundeslīgas komandas Dortmundes “Borussia” sastāvā guva “hat-trick” un palīdzēja Dortmundei izcīnīt uzvaru ar 5:3 pret “Augsburg”.

19 gadus vecajam Hālandam šī bija pirmā spēle “Borussia” sastāvā. Viņš decembra izskaņā no Zalcburgas “Red Bull” komandas pārcēlās uz Dortmundi un šodien savā pirmajā spēlē, nākot uz maiņu 56. minūtē, guva komandas otros, ceturtos un piektos vārtus.

“Borussia” šajā spēlē bija iedzinējos ar 1:3, taču Hālands panāca 2:3 un vēlāk arī ieguva pārsvaru – 4:3. Viņš guva arī komandas piektos vārtus 79. minūtē, bet vēl Dortmundes sastāvā izcēlās Julians Brands un Džeidons Sančo. Savukārt “Augsburg” sastāvā precīzi bija Marko Rihters, bet divus vārtus guva Florians Nīderlehners.

Anglija

Tikmēr Anglijas premjerlīgā aizvadītās UEFA Čempionu līgas fināliste Totenhemas “Hotspur” kārtējo reizi zaudēja punktus un cīnījās 0:0 ar “Watford”. Savukārt Londonas “Arsenal” ar 1:1 (1:0) cīnījās neizšķirti pret Šefīldas “United”. “Arsenal” rindās vārtus guva Gabriels Martinelli, bet Šefīldas komandā precīzs bija Džons Fleks, kurš neizšķirtu izrāva 83. minūtē.

Citā spēlē Mančestras “City” cīnījās neizšķirti 2:2 (0:1) ar Londonas “Crystal Palace”. Spēles rezultātu pirmajā puslaikā atklāja Cenks Tosuns, bet mača izskaņa bija dramatiska, jo 82. un 87. minūtē “City” labā vārtus guva Serhio Agvero, panākot 2:1, bet 91. minūtē Fernandinju netīšām raidīja bumbu savos vārtos – 2:2.

Spānija

Spānijas čempionātā Madrides “Real” ar 2:1 (0:0) apspēlēja “Sevilla”, izvirzoties pirmajā vietā turnīra kopvērtējumā. Uzvarētājiem abus vārtus guva Kazemiru, bet vienīgo precīzo sitienu Seviljas komandas rindās izdarīja Lūks de Jongs. Ja nākamajā mačā “Barcelona” svinēs uzvaru, “Real” un Barselonai būs vienāds punktu skaits.