Nosaukta Latvijas sieviešu handbola izlases trenere

29/09/2021 15:55

Latvijas Handbola federācijas (LHF) Padome par Latvijas sieviešu izlases galveno treneri apstiprinājusi Natāliju Kudrjavcevu, ziņo LHF.

Kudrjavceva šobrīd strādā par treneri Ogres novada sporta centrā un Ogres handbola klubā. Pirms tam bijusi trenere gan Norvēģijā, gan Austrijas komandā – “Hypobank”, kuru aizvedusi līdz uzvarai Čempionu līgā. Pati kā spēlētāja Kudrjaveva ir pasaules junioru čempione, Eiropas kausa ieguvēja, divkārtēja PSRS čempione, kā arī Norvēģijas čempione.

Latvijas sieviešu izlasei, tuvākajā nākotnē, plānoti divi Baltijas līgas sabraukumi – oktobra beigās un decembra vidusdaļā. Pirms katra sabraukuma Latvijas sieviešu izlase aizvadīs divas nometnes, pirmā no tām norisināsies oktobra sākumā.

Pieslēgties

Dienas fokusā

Dāvis Bertāns
28/11/2021 21:20

“Wizards” galvenais treneris par Bertāna snieguma krīzi: Kādā brīdī viņš atvērsies

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) komandas Vašingtonas “Wizards” galvenais treneris Vess Anselds atzinis, ka viņš neuztraucas par latviešu spēlētāja Dāvja Bertāna šīs sezonas vājo sniegumu, sakot, ka kādā brīdī viņš atvērsies…

17/12/2014 11:40

„Panthers” uzvar „Capitals” garākajā pēcspēles metienu sērijā NHL vēsturē

Pirms Floridas „Panthers” uzbrucējs Niks Bigstads realizēja izškirošo bullīti, kopumā tika veiktas 20 pēcspēles metienu kārtas. Metienus izpildīja 40 dažādi spēlētāji. Pēcspēles metienu sērija iekļuva NHL vēsturē, kā visu laiku…