Nosauktas sieviešu handbola virslīgas labākās spēlētājas

Handolistes, sportazinas.com
Foto: Latvijas Handbola federācija

Latvijas handbola virslīgas sievietēm klubu balsojumā noteiktas 2019./2020. gada sezonas labākās spēlētājas katrā pozīcijā. Par sezonas vērtīgāko spēlētāju jeb MVP nosaukta “Stopiņu NHK” handboliste Ivita Asare.

Tāpat kā citus čempionātus arī sieviešu virslīgu koronavīrusa izplatības dēļ noslēgt neizdevās. Sieviešu čempionāts tika pārtraukts īsi pirms “play-off” sākuma. Otrajā posmā pirmajā trijniekā pārliecinošas līderes ar deviņiem punktiem bija “Jēkabpils SS”, četri punkti bija “Latgolam”, bet trīs “Stopiņu NHK”.

Tieši “Stopiņu NHK” viena no līderēm Ivita Asare tika atzīta par sezonas vērtīgāko spēlētāju. Asare šajā sezonā bija stabila komandas vērtība, piedalījās visās 14 komandas spēlēs un 14 spēlēs guva 123 vārtus, kas bija otrais rādītājs visā čempionātā.

Par čempionāta rezultatīvāko spēlētāju kļuva Renāte Salmane no “Salaspils SS”. Viņa 14 mačos guva 126 vārtus, tiekot atzītai arī par labāko labās ārējās pozīcijas spēlētāju. Kreisās ārējās pozīcijas balvu iegūs Madara Cibuļska (87 vārti 13 spēlēs) no “Latgols”, kas tika kopā ar Letīciju Veinbergu (98 vārti 14 spēlēs) no “REIR Dobele” nosauktas par labākajām jaunajām handbolistēm.

Elita Ekkerte no “Stopiņu NHK” un Gita Kaulakane no “Jēkabpils SS” kļuvušas par šīs sezonas attiecīgi kreisās un labas malas labākajām handbolistēm. Ekkerte šosezon guva 95 vārtus 12 mačos, kamēr Gitai 81 vārti tikpat spēlēs.

Saspēle šosezon par labāko atzīta Simona Ārmane no “Jēkabpils SS”. Komandas pēdējo gadu viena no līderēm guva 114 vārtus 13 spēlēs. Līnijas labākās spēlētajas balvu iegūs Daina Sergejeva no “Stopiņu NHK” (54/14), par labāko leģionāri atzīta Īda Marī (92/13) no LSPA, savukārt par labāko vārtsardzi komandas šosezon nosauca Īdas komandas biedreni Kintiju Kokinu. .

“SynotTip” handbola virslīgas sezonas labākās spēlētājas

Vērtīgākā spēlētāja – Ivita Asare (“Stopiņu NHK”)
Vārtsardze: Kintija Kokina (LSPA)
Kreisā mala: Elita Ekkerte (“Stopiņu NHK”)
Labā mala: Gita Kaulakane, (“Jēkabpils SS”)
Līnija: Daina Sergejeva, (“Stopiņu NHK”)
Saspēle: Simona Ārmane, (“Jēkabpils SS”)
Kreisā ārējā: Madara Cibuļska, (“SK Latgols”)
Labā ārējā: Renāte Salmane, (“Salaspils SS”)
Leģionāre: Īda Marī, (LSPA)
Labākā jaunā spēlētāja: Madara Cibuļska (“SK Latgols”) un Letīcija Veinberga (“Dobeles REIR”)

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par