Nosaukti Latvijas handbola virslīgas izcilnieki

Māris Veršakovs, sportazinas.com
Māris Veršakovs | Foto: LHF

“SynotTip” virslīgas klubi balsojumā noteikuši sezonas labākos spēlētājus. Par vērtīgāko spēlētāju jeb MVP atzīts pārliecinošās līderes Dobeles “Tenax” handbolists Māris Veršakovs.

Sezonā, kuru noslēgt nebija iespējams, pārliecinoši labākā komanda bija “Tenax”, tāpēc nav pārsteigums, ka lielākajā daļā nomināciju uzvarētāja tieši šīs komandas pārstāvji. Dobele sezonas gaitā Latvijas čempionātā spēlēja bez zaudējumiem, 18 spēlēs izcīnot 18 uzvaras.

Par sezonas vērtīgāko spēlētāju tika atzīts Māris Veršakovs, kuram šī bija atgriešanās sezonas Latvijā. Veršakovs ieguva arī sezonas labākā saspēles vadītāja balvu. Pieredzes bagātais handbolists 15 virslīgas spēlēs izcēlās ar 100 gūtiem vārtiem.

Bez MVP un saspēles nominācijas “Tenax” uzvarēja vēl piecās. Kreisās un labās malas labāko spēlētāju balvas iegūs Oskars Arājs un Andis Ērmanis, par labāko kreiso insaidu nosaukts Aivis Jurdžs, līnijas spēlētāja pozīcijā uzvarējis Egils Politers, savukārt labākais treneris šosezon bijis Sandris Veršakovs.

Rolands Ivanovs atzīts par sezonas labāko labo insaidu, un tieši viens no “Ogres” komandas līderiem bija arī labākais vārtu guvums. Ivanovs sezonas gaitā guva 152 vārtus. Par sezonas labāko leģionāru atzīts baltkrievs Aleksejs Haisa, kurš Rīgas “Celtnieks” sastāvā sezonas gaitā bija viens no spilgtākajiem spēlētājiem čempionātā.

Haisas komandas biedrs Raitis Puriņš nosaukts par labāko vārtsargu. Savukārt Ludzas “Latgols” talants Endijs Kušners iegūs labākā jaunā spēlētāja balvu.

“SynotTip” handbola virslīgas sezonas labākie spēlētāji

Vērtīgākais spēlētājs: Māris Veršakovs, “Tenax”
Vārtsargs: Raitis Puriņš, “Celtnieks”
Kreisā mala: Oskars Arājs, “Tenax”
Labā mala: Andis Ērmanis, “Tenax”
Kreisais ārējais: Aivis Jurdžs, “Tenax”
Labais ārējais: Rolands Ivanovs, “Ogre”
Līnija: Egils Politers, “Tenax”
Saspēles vadītājs: Māris Veršakovs, “Tenax”
Labākais leģionārs: Aleksejs Haisa, “Celtnieks”
Labākais jaunais spēlētājs: Endijs Kušners, “Latgols”
Labākais treneris: Sandris Veršakovs, “Tenax”

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par