Nosaukti RSU vīriešu un sieviešu basketbola komandu treneri

13/09/2021 16:16

Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) sieviešu basketbola komandu šosezon trenēs Matīss Rožlapa, bet RSU/”VEF Rīga” vīriešu komandu – Kristaps Zeids, ziņo RSU preses dienests.

RSU sieviešu basketbola komandai sezonas galvenais mērķis ir atgriezt komandu vadošajās lomās, cīnoties par godalgotām vietām gan Latvijas čempionātā, gan Baltijas apvienotajā čempionātā. “RSU ir sakārtota infrastruktūra un labi darba apstākļi, lai palīdzētu visām komandas spēlētājām kļūt labākām, tādējādi tiecoties uz sezonas mērķu izpildi. Svarīgākais ir nodrošināt kvalitatīvu un profesionālu treniņu procesu un treniņu apstākļus,” citēts komandas treneris Rožlapa.

“Ir izveidots jauns, simpātisks projekts, kura ietvaros RSU ir kļuvis par “VEF Rīga” fārmklubu. Esmu pārliecināts, ka kopā varam izveidot spēcīgu basketbola piramīdu, kurā sports un studijas iet roku rokā, un panākt to, ka RSU/”VEF Rīga” ir pirmā izvēle jaunajiem basketbolistiem, kuri sportošanu grib apvienot ar kvalitatīvas augstākās izglītības ieguvi,” stāsta RSU/”VEF Rīga” basketbola komandas treneris Kristaps Zeids.

Par jaunās sezonas galveno mērķi treneris izvirzījis profesionālas basketbola vides izveidi, kas savienojama ar mācībām un darbu. Starp sportiskajiem mērķiem treneris uzskaita arī cīņu par medaļām Nacionālajā līgā, kā arī dalību Latvijas kausā.

Arī “VEF Rīga” padomes priekšsēdētājs Jānis Blūms pauž cerību, ka sadarbība turpināsies un basketbola programma kļūs par vienu no RSU vizītkartēm. “Esam gandarīti, ka “VEF Rīga” komandai būs iespēja nodrošināt spēļu praksi saviem jaunajiem spēlētājiem,” uzsver J.Blūms.

Atbalstu basketbolam RSU ir izvirzījusi par vienu no universitātes sporta prioritātēm, ko apliecina “VEF Rīga” un RSU augustā noslēgtais sadarbības līgums.

Tuvāko piecu gadu laikā RSU plānots investēt modernas sporta zāles izbūvē augstskolas teritorijā blakus “Arkādijas” parkam, informē RSU Sporta kluba vadītāja Laura Ritova.

Pieslēgties

Dienas fokusā

Andrejs Makarovs
18/09/2021 17:15

Kādreizējais “Dinamo” vārtsargs Makarovs joprojām skatās komandas spēlēs un sarakstās ar Meiju 

28 gadus vecais Andrejs Makarovs savulaik tika uzskatīts par vienu no Krievijas talantīgākajiem vārtsargiem. Tomēr viņa karjera Nacionālajā hokeja līgā (NHL) sanāca visai īsa, arī posms Kontinentālajā hokeja līgā (KHL)…