Nosaukts U16 basketbola izlases sastāvs dalībai Baltijas kausā

Latvijas U16 basketbola izlase
Latvijas U16 basketbola izlase | Foto: LBS

Latvijas U16 basketbola izlases galvenais treneris Agris Galvanovskis nosaucis 12 spēlētājus, kuri no 14. līdz 16.augustam Kauņā piedalīsies Baltijas kausa izcīņas turnīrā, ceturtdien vēsta Latvijas Basketbola savienība (LBS).

Latvijas U16 puišu izlase Baltijas kausa izcīņā 14.augustā, plkst.19.45, tiksies ar Lietuvas balto komandu, 15.augustā, plkst.15.15, – ar Lietuvas zaļo komandu un 16.augustā plkst.12.15 – ar Igauniju.

“Aizvadīti individuālie un komandas treniņi, pārbaudes spēles ar Latvijas U18 izlasi, bet jābūt gataviem tam, ka Kauņā mūs gaida agresīvāks un atlētiskāks basketbols. Šādu kultūršoku jau piedzīvojām ziemā – Baltijas jūras kausa izcīņā un turnīrā Turcijā. Gandrīz visiem pašreizējā sastāva spēlētājiem ir šī pieredze, tāpēc, ceru, adaptēsimies ātrāk,” par gatavošanos stāsta Galvanovskis,kuram palīdzēs Edijs Šlesers.

“Augumu centimetru ziņā šī ir viena no Latvijas “garākajām” jauniešu izlasēm, tātad perspektīvas ir labas. Bet vēl vajadzīgs laiks un liels darbs, lai spēlētāju potenciāls izpaustos meistarībā un rezultātos,” spēlētāju talantu atzīmē treneris.

Frederiks Meinarts ir izaudzis līdz 2,10 metriem, bet Pēteris Pinnis – vēl trīs centimetrus garāks.

Spēles notiks bez skatītāju klātbūtnes, bet tiks nodrošināta videotiešraide, LBS par to informējot papildus.

Latvijas U16 puišu izlase turnīram Kauņā:

Kristofers Karlsons, Dans Galdiņš, Markuss Mamajs (visi – “Rīga”/DSN), Kristofers Krivišs (“Rīga”/”A.Kraukļa VEF BS”), Markuss Lastiņš (“Ogres BS”),  Ernests Ločmelis (“Rīga””/Basketbola klase”), Mārtiņš Zuments (IMSS, “Rīga”/”Basketbola klase”), Dāvis Dāvids Ozers (“Valmiera” – “Ventspils Augstskola”), Rūdolfs Rudmiezis (“Cēsis” – “Valmiera”), Armands Gailišs (“Ezerzeme”), Frederiks Meinarts (BS “Ķeizars”, “VEF skola”, “Rīga”/DSN), Pēteris Pinnis (IMSS – “Salaspils”, “Rīga”/”Centrs”.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par