Nosaukts vīriešu izlases ģenerālmenedžeris

Artūrs Štālbergs, sportazinas.com
Foto: Ģirts Gertsons

Latvijas Basketbola savienības () valde uz Eiropas 2021. gada čempionāta ciklu vīriešu valstsvienības ģenerālmenedžera amatā apstiprinājusi Artūru Štālbergu.

LBS ģenerālsekretāram Edgaram Šnepam uzdots vienoties par līguma noteikumiem.

Latvijas Basketbola savienības prezidents Valdis Voins:

“Izvērtējot pretendentus, valdi visvairāk pārliecināja Artūra Štālberga līdzšinējā trenera un administratīvā darba pieredze. Jauno valstsvienības ģenerālmenedžerim priekšā atbildīgi uzdevumi, kas būs jārisina ļoti sasprindzinātā finansiālā situācijā un sarežģītos sportiskos apstākļos. Iepriekšējos darbos Artūrs pierādījis, ka nevairās no izaicinājumiem un spēj sasniegt izvirzītos mērķus.“

(34) ir Liepājas basketbola audzēknis, kurš izglītību ieguvis ASV, Īvansvilas universitātē. Spēlētāja karjeras laikā pārstāvējis Latviju U18 un U20 Eiropas čempionātos, kā arī valstsvienības sastāvā 2009. gada Eiropas čempionātā. Kopš 2009. gada strādājis par treneri. Bijis trenera asistents komandās “Liepājas Lauvas”, “BC Mikolaiv” (Ukraina) un “BC Nizhny Novgorod” (Krievija). Bijis galvenais treneris komandās BC “Nizhnu Novgorod” (2016./2017,), Panevēžas “Lietkabelis” (2017./2018.), BK “Liepāja” (2018./2019.).

Latvijas U20 izlases galvenais treneris 2013. gadā (2. vieta Eiropas čempionātā), Latvijas vīriešu valstsvienības galvenā trenera asistents (2012-2016).

Kopš 2018. gada ir biedrības “Sporta klubs “Liepājas basketbols” valdes priekšsēdētājs un direktors.

*Informāciju sagatavoja LBS.

Uz izlases ģenerālmenedžera amatu pretendēja arī Krišjānis Kļaviņš, kurš vairākas reizes cīnījies par Latvijas Futbola federācijas (LFF) prezidenta krēslu, nu jau bijušais basketbolists Kristaps Janičenoks, “Jūrmala”/”Betsafe” ģenerālmenedžeris un valdes loceklis Jānis Voins, kā arī Krišjānis Valters.

Jau ziņots, ka aprīlī par Latvijas sieviešu basketbola izlases ģenerālmenedžeri kļuva ilggadējā valstsvienības spēlētāja Gunta Baško.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par