Noskaidrosies “Ghetto eGames” otrā “CS:GO” turnīra čempioni

27/02/2021 10:39

Kopš 2020. gada “Ghetto Games” rīko “Ghetto eGames”, kurā ļauj cilvēkiem no Eiropas izmēģināt savus spēkus esportā, piedaloties vairākos turnīros dažādās disciplīnās. Viena no šīm disciplīnām ir arī “CS:GO”, kurā šobrīd norisinās pirmās sezonas otrais turnīrs. Organizatoru plāns pirmajā sezonā ir rīkot septiņus dažādus turnīrus, kuros komandas cīnīsies par ceļazīmi uz finālposmu, kas risināsies 2021. gada augustā. Tam kvalificēsies sešas kopvērtējuma veiksmīgākās komandas kā arī “Ghetto eGames” divas pašu uzaicinātas vienības. Katra turnīra balvu fonds sastādīs 1000 eiro, no kuriem uzvarētāji iegūs 500.

Pēc katra no turnīriem dalībkomandas iegūs punktus, kas summēsies visas sezonas garumā. Par pirmo vietu pienāksies 150 punkti, otro – 130, trešo/ceturto – 100, piekto/astoto – 80, devīto/ sešpadsmito – 70, septiņpadsmito/trīsdesmit otro – 60, trīsdesmit trešo/ trīsdesmit sesto – 40, trīsdesmit septīto/četrdesmit astoto – 30 un četrdesmit devīto/ sešdesmit ceturto – 20 punkti.

Šodien risināsies “CS:GO Season 1” otrā turnīra noslēdzošā diena. Kopš 17. februāra 58 vienības no 15 valstīm savā starpā cīnījās par 1000 eiro lielo balvu fondu, lai noskaidrotu, kura ir vislabākā komanda. Turnīra pusfinālā iekļuvušas:  Latvijas  “666” vienība, “Time Chasers” no Lietuvas, ” Save`s eSports”  no Krievijas un “SACRAMENTO”, kuru pārstāv divi latvieši, ukrainis un divi spēlētāji no Krievijas. Par pirmā turnīra uzvarētājiem kļuva “Creep Gaming”, bet starp labākajām četrām iekļuvuši bija arī  “Save`s eSports” un “SACRAMENTO”.

Pirmajā pusfinālā plkst. 16:00 savā starpā tiksies ” Save`s eSports” un “666”. Lai iekļūtu pusfinālā Krievijas vienība ar 2-0 pārspēja Igaunijas “Levadia” vienību, uzvarot 16:14 un 16:9. Tikmēr “666” arī ar 2-0 izrādijās pārāki par vienu no turnīra favorītiem – “Team Daugava” “mix” vienību, kurā spēlē tādi zināmi Latvijas esporta aprindās zināmi spēlētāji kā Kristaps “krii” Bricis un Reinis “hyskeee” Grīnbergs, kuri ikdienā spēlē “ex-SPARX” vienībā.

Otrajā dienas spēlē tiksies Lietuvas “Time Chasers” pret “SACRAMENTO”, kuri pirmajā turnīrā spēja iegūt dalītu trešo/ceturto pozīciju. Ceturtdaļfinālā lietuvieši ar 2-0 pārspēja Latvijas “Madieval Riga” spēlētājus, bet “SACRAMENTO” ar 2-0 guva panākumu pret “deaFUsers”.

Pēc abām pusfināla spēlēm risināsies fināls, kurā tiks noskaidrota “Ghetto eGames” “CS:GO Season 1” “Cup#2” spēcīgākā vienība. Spēles varēs vērot “Ghetto Games” “Twitch” kanālā – https://www.twitch.tv/ghettoegames/

Pieslēgties

Dienas fokusā

20/04/2021 21:51

CSKA neatstāj variantus Hārtlija vadītajai “Avangard” un panāk izlīdzinājumu finālsērijā

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) komanda Maskavas CSKA šodien panāca izlīdzinājumu Gagarina kausa izcīņas finālsērijā. CSKA ar 3:0 apspēlēja Latvijas hokeja izlases galvenā trenera Boba Hārtlija vadīto Omskas “Avangard”, sērijā rezultātam…