Noskaidrotas Latvijas sieviešu florbola izlases pretinieces šī gada PČ

04/04/2023 15:48
Nokopēts
Latvijas sieviešu florbola izlase

Latvijas sieviešu florbola izlase 2023.gada pasaules čempionāta finālturnīrā A apakšgrupā spēkosies ar Somiju, Šveici un Norvēģiju, ziņo Latvijas Florbola savienība (LFS).

Latvijas florbolistes Starptautiskās florbola federācijas (IFF) rangā ieņem astoto vietu un pirms otrdien notikušās izlozes bija otrajā grozā kopā ar polietēm, slovākietēm un norvēģietēm. A grupā Latvijas pretinieces būs pasaules vicečempione Somija, Šveice, kas iepriekšējā finālturnīrā izcīnīja bronzas godalgas, un septīto vietu izcīnījusī Norvēģija. Latvijas florbolistes iepriekšējo pasaules čempionātu noslēdza devītajā pozīcijā.

Tikmēr B apakšgrupā spēkus mēros Zviedrija, Čehija, Polija un Slovākija, bet C grupā ielozētas Vācija, Singapūra, Austrālija un Francija, kamēr D apakšgrupā tiksies Dānija, Igaunija un Japāna.

Astoņas spēcīgākas komandas pēc IFF ranga veido A un B apakšgrupas, bet pārējās – C un D apakšgrupas. Apakšgrupā komandas spēlēs katra ar katru. A un B grupu pirmo divu vietu īpašnieces uzreiz iekļūs ceturtdaļfinālā, bet trešās un ceturtās pozīcijas īpašniecēm būs duelēšanās ar otrā ešelona katras grupas divām spēcīgākajām izlasēm. Pasaules čempionāta finālturnīrs no 2. līdz 10. decembrim tiks aizvadīts Singapūrā.

    Pagaidām neviens nav komentējis

Jūsu anonīmais komentārs

TOP notikumi
1
X
2
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām