Noskaidrotas vēl divas Latvijas handbola čempionāta pusfinālistes

15/04/2023 16:45

Murjāņu Sporta ģimnāzijas (MSĢ) un “Ogre”/”Hydrox” handbolisti sestdien izcīnīja otrās uzvaras Latvijas handbola virslīgas izslēgšanas spēļu ceturtdaļfinālos un sasniedza pusfinālu.

MSĢ mājas spēlē ar rezultātu 43:38 (21:20) guva panākumu pār “Salaspili” un sērijā līdz divām uzvarām bija pārāki ar 2-0. Uzvarētāju rindās desmit vārtus guva Andis Bors un Emīls Vilsons, kamēr vēl deviņus precīzus metienus pievienoja Endijs Šnepsts. Salaspils vienībā desmit vārtus sakrāja Krists Vidzis.

Savukārt “Ogre”/”Hydrox” savā laukumā ar rezultātu 36:27 (14:16) pārspēja Ludzas “Latgols”, sērijā gūstot panākumu ar 2-0. Ogres komandā ar septiņiem precīziem metieniem izcēlās Rihards Leja, Intars Jomants , bet sešas reizes pretinieku vārtsargu pārspēt izdevās Elvijam Borodovskim. “Latgols” no zaudējuma neglāba Sandis Vaškevičs un Einārs Borisovs, kuri tika katrs pie septiņiem vārtiem.

Trešajā ceturtdaļfinālā “ASK Zemessardze”/LSPA ar 1-0 ir vadībā pār “Vaiņodi” un sērijas otrais mačs paredzēts svētdien . Pusfinālā vietu jau nodrošinājusi “Dobele”/”Tenax” komanda, kas uzvarēja Latvijas handbola virslīgas pamatturnīrā.

Pagājušajā sezonā “Dobele”/”Tenax” handbolisti finālsērijā ar 3-0 pārspēja “ASK Zemessardze”/LSPA vienību, kļūstot par astoņkārtējiem Latvijas čempioniem.