Noslēdzies Latvijas čempionāts tenisā

Roberts Grīnvalds, sportazinas.com
Roberts Grīnvalds | Foto: Daniel Wilson

Par šī gada Latvijas čempioniem tenisā vienspēlēs piektdien Jūrmalā kronēti un Elza Tomase, kurai šis bija jau otrais fināls divos gados.

Vīru konkurencē vienspēļu turnīrā par uzvarētāju kļuva Grīnvalds, kurš finālā aizvadīja tikai vienu setu (6-3), jo viņa pretinieks Miķelis Lībietis izstājās no turpmākās cīņas.

Zīmīgi, ka abi tenisisti šajās sacensībās startēja ar organizatoru īpašo ielūgumu jeb “wild card”, tikmēr Lībietim šis bija pirmais turnīrs kopš 2017.gadā gūtās Ahileja cīpslas traumas.

Tikmēr dāmu konkurencē otro finālu divos gados sasniedza Tomase, kura tāpat kā Grīnvalds neaizvadīja visu maču. Viņas pretiniece Irina Rimša-Kuzmina izstājās otrajā setā pie rezultāta 6-1, 2-1.

Tomase šajās sacensībās bija izlikta ar pirmo numuru, tikmēr viņas pretiniece čempionātā startēja ar “wild card”. Uzvarētājai šis bija jau otrais fināls divos gados, bet pērn finālā ar 6-7 (4:7), 6-3, 4-6 atzīts Rebekas Mertenas pārspēks.

Vīru dubultspēlēs par uzvarētājiem tika kronēti Lībietis un viņa partneris Arvis Bērziņš, kurš iepriekš vienspēlēs apstājās pusfinālā pret Grīnvaldu. Abi tenisisti finālā ar 6-1, 6-1 pārliecinoši uzveica Rihardu Emuliņu un Pēteri Vinogradovu.

Dāmu dubultspēlēs Laura Slišāne un Rimša-Kuzmina ar 1-6, 6-3, 10:7 pārspēja Annu Mariju Bukinu un Lindu Kristiānu Zahari.

Zahare gan nepalika bešā, jo pārī ar Grīnvaldu izdevās triumfēt jaukto dubultspēļu finālā, kurā ar 6-3, 6-4 pieveikti Sabīne Rutlauka un Markuss Tions.

Pērn par vienspēļu čempionu vīru konkurencē tika kronēts Rūdolfs Mednis, bet starp dāmām spēcīgākā izrādījās Mertena.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par