Notiek skriešanas seriāla “Skrien Latvija” atklāšanas preses konference un koptreniņš

04/03/2015 09:07

Šodien notiek skriešanas seriāla “Skrien Latvija” 2015.gada sezonas atklāšanas preses konference un pirmais koptreniņš.

Preses konference norisināsies plkst.17 tirdzniecības parka “Alfa” sporta preču veikalā “Sportland”, otrajā stāvā.

Sanākušie tiks iepazīstināti ar jauno skriešanas seriāla sezonu, kalendāru un jaunumiem.

Preses konferencē piedalīsies “Skrien Latvija” valdes priekšsēdētājs Sandijs Pinkulis, “Bigbank” Baltijas un Centrāleiropas reģiona vadītājs Pāvels Gilodo, Latvijas Vieglatlētikas savienības prezidents Guntis Zālītis un visu septiņu skriešanas seriāla posmu organizatori.

Pēc preses konferences plkst.18 norisināsies pirmais šīs sezonas “Nike Run Club” treniņš, kas turpmāk notiks septiņās Latvijas pilsētās un ļaus ikvienam interesentam labāk sagatavoties skriešanas sezonai un gaidāmajām sacensībām.

Šosezon seriāls “Skrien Latvija” norisināsies septiņos posmos, bet pirmajam starts paredzēts 6.aprīlī Rēzeknē, kamēr pēdējais notiks oktobrī Siguldā.

Šī “Skrien Latvija” seriālam būs jau piektā sezona. Tās gaitā tiks noskaidroti Latvijas čempioni desmit kilometru, pusmaratona un maratona distancēs, kā arī komandu cīņā trīs dažādās distancēs.

Avots: LETA

Foto: lvk.lv

Pieslēgties

Dienas fokusā

Taisons Fjūrijs
21/10/2021 18:19

Depresija, narkotikas un domas par pašnāvību – kā Fjūrijs īstenoja vienu no lielākajiem “kambekiem” sporta vēsturē

Britu boksa spīdeklis Taisons Fjūrijs ir pazīstams kā viens no mūsdienu labākajiem un slavenākajiem šī sporta veida pārstāvjiem. 2015. gadā viņš 27 gadu vecumā “supercīņā” pēc punktiem uzveica slaveno ukraini…

17/12/2014 11:40

„Panthers” uzvar „Capitals” garākajā pēcspēles metienu sērijā NHL vēsturē

Pirms Floridas „Panthers” uzbrucējs Niks Bigstads realizēja izškirošo bullīti, kopumā tika veiktas 20 pēcspēles metienu kārtas. Metienus izpildīja 40 dažādi spēlētāji. Pēcspēles metienu sērija iekļuva NHL vēsturē, kā visu laiku…