Notikusi svēršanās ceremonija pirms cīņas Saūda Arābijā – Ruiss ievērojami smagāks par Džošua

Notikusi tradicionālā svēršanās ceremonija pirms gaidāmās boksa cīņas starp Lielbritānijas pārstāvi Entoniju Džošua (22-1, 21 KO) un meksikāni Endiju Ruisu (33-1, 22 KO).

Jau rītdien Saūda Arābijā norisināsies revanša cīņa starp Džošua un Ruisu. Cīņas sākums paredzēts ap pulksten 23:00 pēc Latvijas laika. Svēršanās ceremonijā Džošua svēra 107,5 kilogramus, bet Ruiss sev ierastajā meksikāņu cepurē svēra 128 kilogramus.

Brits pirmo reizi kopš 2014. gada ir svēris mazāk par 108 kilogramiem un kopš pirmās cīņas pret meksikāņu bokseri viņš ir nometis 4,5 kilogramus. Tikmēr Ruisam tik liels pirmscīņas svars nav bijis kopš viņa pirmajām profesionālajām cīņām.

Jau vēstījām, ka Ruiss šovasar Ņujorkā sensacionāli nokautēja Džošua un kļuva par pasaules čempionu WBO, WBA, IBF un IBO versijās.

Zīmīgi, ka Ruiss pirms cīņas nemaz nav centies samazināt svaru, jo viņam bija uzstādījums, ka tas palīdzēs duelī. Ruiss ir arī pirmais meksikāņu bokseris, kurš izcīnījis kādu no prestižākajām pasaules čempiona jostām.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par