Novickis publicē vēstuli “Mavs” faniem: “Šīs nav atvadas..”

Dirks Novickis, sportazinas.com
Dirks Novickis | Foto: NBA

Nacionālās basketbola asociācijas () komandas Dalasas “Mavericks” leģenda , kurš pēc aizvadītās regulārās sezonas noslēdza savu karjeru, publicējis vēstuli “Mavs” līdzjutējiem.

“21 sezona, viena komanda, manas mājas,” vēstuli iesāka kādreizējais vācu basketbolists. “Mēs kopā uzvarējām NBA un kopš ierašanās Dalasā piedalījos fantastiskā piedzīvojumā. Līdzjutēji mani atbalstīja un motivēja strādāt arvien smagāk.”

“Šīs nav atvadas! Vēlos pateikties “Mavs” līdzjutējiem no visas sirds, ka pieņēmāt mani kā puisi no Vircburgas pilsētas un ļāvāt būt vienam no jums. Man pietrūks spēlēšanas, bet nevaru sagaidīt nākamo posmu kopā ar jums.”

Komandas īpašnieks Marks Kjūbans iepriekš izteicās, ka Novickim būs atvēlēta darba vieta “Mavericks” organizācijā, tomēr līdz šim precīza informācija par to, kāda tā ir, nav izskanējusi.

Novickis NBA aizvadīja 21 sezonu, visas no šīm sezonām pavadot “Mavericks” vienībā. 2011. gadā Novickis kaldināja līdz šim vienīgo komandas uzvaru NBA. Tāpat vācietis ir 14 kārtējs NBA Zvaigžņu spēles dalībnieks.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par