“Nuggets” piedāvās Jokičam maksimālo līgumu par 146,5 miljoniem dolāru

Nikola Jokičs Foto: SB Nation

Nacionālās basketbola asociācijas () klubs Denveras “Nuggets” plāno atteikties no centra spēlētāja Nikola Jokiča debitanta līguma pēdējā gada un uzreiz piedāvāt viņam maksimālo līgumu par 146,5 miljoniem ASV dolāru.

“Nuggets” vienībai bija iespēja pagarināt līgumu ar Jokiču uz vienu gadu par 2,9 miljoniem dolāru, taču tādā gadījumā spēlētājs pēc sezonas kļūtu par brīvo aģentu. Tā vietā klubs jau tagad plāno parakstīt kontraktu ar serbu spēlētāju uz pieciem gadiem. Līgumus uz pieciem gadiem par 146,5 miljoniem dolāru ir maksimālais, kādu “Nuggets” var piedāvāt.

Tādā gadījumā Jokičs katru sezonu nopelnītu vairāk kā 29 miljonus dolāru. “Nuggets” komandas vadība norādījusi, ka vēlas savu nākotni saistīt ar 23 gadus veco spēlētāju. Arī Jokiča aģenti pēdējo nedēļu laikā veduši sarunas par jaunā līguma nosacījumiem.

“Nuggets” vienība Jokiču izvēlējās 2014. gada draftā ar 41. numuru, taču spēlētājs pirmajās sezonās NBA sevi ir labi parādījis. Aizvadītajā sezonā viņš 75 spēlēs pamatturnīrā izcēlās ar vidēji 18,5 punktiem, 10,7 atlēkušajām bumbām un 6,1 rezultatīvu piespēli mačā.

“Nuggets” komanda aizvadītajā sezonā palika vienu vietu aiz izslēgšanas spēlēm un Jokičs sezonu noslēdza ar desmit “triple-double” spēļu rādītājiem. Tas ir ceturtais augstākais rādītājs NBA starp centra spēlētājiem.

 

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par