“Nuggets” slēdz treniņu bāzi, “Pelicans” trīs Covid-19 saslimšanas gadījumi

Nacionālās basketbola asociācijas () komanda Denveras “Nuggets” uz laiku apturējusi treniņu bāzes darbību pēc tam, kad saslimšana ar koronavīrusu tika atklāta diviem personāla darbiniekiem, bet citā līgas vienībā Ņūorleānas “Pelicans” konstatēti trīs inficēšanās gadījumi.

“Nuggets” treniņu bāze tika slēgta sestdien, jo ar bīstamo vīrusu bija inficējušies divi kluba delegācijas cilvēki, kuriem kopā ar komandu būs jādodas uz Orlando, lai piedalītos atlikušajā sezonas nogrieznī. Kopš sestdienas komandā atklāts vēl viens saslimšanas gadījums.

Nav zināms, vai arī kāds no “Nuggets” spēlētājiem varētu būt inficējies ar Covid-19.  Saslimšana ar bīstamo vīrusu nesen tika atklāta Denveras kluba centra spēlētājam Nikola Jokičam, taču viņš vēl vismaz līdz nākamajai nedēļai atradīsies dzimtenē Serbijā. Viņam nebija izteiktu saslimšanas simptomu un basketbolists jutās labi.

Treniņu bāze tiks atvērta negatīvu koronavīrusa testa rezultātu gadījumā. Paredzams, ka “Nuggets” spēlētājiem Orlando jāierodas 7. jūlijā.

Citā NBA klubā Ņūorleānas “Pelicans” atklāti trīs koronavīrusa inficēšanās gadījumi, ziņo žurnālists Džims Eihenhofers, atsaucoties uz kluba viceprezidentu Deividu Grifinu.

Pirmajā testēšanas dienā pozitīvas aizrādījušās trīs “Pelicans” basketbolistu analīzes, taču kopš tā laika neviens cits spēlētājs ar vīrusu nav saslimis. Inficētie spēlētāji ir ievietoti pašizolācijā un tiek katru dienu pārbaudīti. Kad basketbolistiem būs divi negatavi testi, viņi varēs atgriezties komandas ierindā.

Jau ziņots, ka koronavīrusa testēšanas pirmajā kārtā Covid-19 konstatēts 16 no 302 pārbaudītajiem basketbolistiem. Tāpat saslimšanas gadījumi konstatēti Sakramento “Kings”, Indiānas “Pacers”, Maiami “Heat” un Fīniksas “Suns” komandās.

NBA sezona turpināsies jūlija beigās Orlando, kur notiks 22 komandu turnīrs. Komandām Floridas pilsētā jāierodas 7.jūlijā, bet četras dienas vēlāk jāuzsāk pilnvērtīgas treniņnometnes.

Sezonas noslēguma turnīra aizvadīšana Orlando daudzos radījusi bažas, jo vēl piektdien Floridas štatā tika konstatēti gandrīz 9000 jauni saslimšanas gadījumi, kas ir pārliecinoši lielākais skaits kopš pandēmijas sākuma.

 

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par