“Nuggets” stūrmanis: Es arī sazināšos ar NBA, lai Denverai būtu vairāk soda metienu

Maiks Melouns
Maiks Melouns | Foto: NBA

Nacionālās basketbola asociācijas () kluba Denveras “Nuggets” galvenais treneris ironiski nokomentējis relatīvi mazu piešķirto soda metienu skaitu viņa trenētajai vienībai Rietumu konferences fināla ceturtajā spēlē.

Jau ziņots, ka aizvadītajā naktī “Nuggets” ar 108:114 zaudēja Losandželosas “Lakers” un nonāca iedzinējos sērijā ar 1-3. Mača laikā Denveras komanda izpildīja 23 soda metienus, to tiem precīzi – 20 (87%), kamēr divi pretinieku spīdekļi – Lebrons Džeimss un Entonijs Deiviss kopā izdarījuši 28 metienus no līnijas (katrs pa 14), iemetot 24 (86%).

“Es arī izmantošu iespēju sazināties ar līgu caur attiecīgajiem kanāliem, kā to izdarīja pretinieks, lai mums piešķirtu vairāk soda metienu,” teica Melouns.

Iepriekš “Lakers” galvenais treneris Frenks Vogels pauda viedokli, ka tiesneši pārāk reti fiksē noteikumu pārkāpumus pret Losandželosas komandas spīdekli Lebronu Džeimsu. “Mēs analizējam situāciju ar pārkāpumiem [pret Džeimsu], izmantojot mūsu saziņas iespējas ar līgu. Manuprāt, Lebrons ļoti aktīvi darbojos caurgājienos, bet tālāk šo domu es neattīstīšu,” teica Vogels.

Pirmajā un otrajā mačā Lebrons izpildīja pa četriem soda metieniem, bet trešajā – divus.

NBA konferenču fināli

Maiami “Heat” – Bostonas “Celtics” 3-1
Losandželosas “Lakers” – Denveras “Nuggets” 3-1

“Lakers” uzskata, ka tiesneši pārāk reti fiksē pārkāpumus pret Lebronu

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par