“Nuggets” vēl vienu reizi zaudē “Lakers” un panāk sev “komfortablu” 1-3 sērijā (VIDEO)

25/09/2020 08:25
Losandželosas Lakers

Aizvadītajā naktī Nacionālajā basketbola asociācijā (NBA) norisinājās Rietumu konferences fināla ceturtā spēle, kurā Losandželosas “Lakers” svinēja uzvaru pār Denveras “Nuggets” ar 114:108 un panāca vadību sērijā ar 3-1.

Pirmajās minūtēs “Nuggets” izvirzījās bija vadībā, bet “Lakers” ātri pārņēma iniciatīvu. Losandželosas klubam vairākas reizes bija +12 pārsvars, savukārt ceturtās ceturtdaļas sākumā Denvera bija tuvu, lai panāktu izlīdzinājumu. Tomēr vājuma brīdis tika pārvarēts un “Lakers” svinēja trešo uzvaru sērijā.

Rezultatīvākais Losandželosas vienības rindās bija Entonijs Deiviss ar 34 punktiem, bet Lebronam Džeimsam nedaudz pietrūka līdz vēl vienam “triple-double” – 26 punkti, 9 atlēkušās bumbas un astoņas piespēles. Pretinieku rindās izteikti rezultatīvākais bija Džamals Marejs ar 32 punktiem.

“Nuggets” trešo reizi “play-off” turnīra laikā nonāca iedzinējos sērijā ar 1-3. Iepriekš komandai divas reizes izdevies atspēlēt šādu deficītu, pārspējot gan Jūtas “Jazz”, gan Losandželosas “Clippers”.

Sērijas piektais mačs notiks naktī uz 27. septembri plkst. 4:00 pēc Latvijas laika.