“Nuggets” vēlreiz atspēlējas no 1-3 un šokē “Clippers” (VIDEO)

16/09/2020 08:30
Denveras Nuggets

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) klubs Denveras “Nuggets” svinēja uzvaru Rietumu konferences pusfināla septītajā spēlē pār Losandželosas “Clippers” ar 104:89, kļūstot par Losandželosas “Lakers” pretinieci konferences finālā.

Lai arī sērijas gaitā “Nuggets” nonāca iedzinējos ar 1-3, turpinājumā komanda izcīnīja divus panākumus pēc kārtas un panāca septīto maču. Tā pirmās 12 minūtes pagāja līdzīgā cīņā – 24:24, savukārt otrajā ceturtdaļā Losandželosas vienība panāca divu punktu pārsvaru. Pēc liela pārtraukuma “Nuggets” sniegums kļuva krietni labāks, trešajā trešdaļā tā izvirzījās vadībā un vairs to neatdeva. Vienā brīdī Denveras pārsvaram sasniedzot pat 20 punktus, mačs noslēdzās ar +15.

Uzvarētāju rindās lielisks bija Džamals Marejs ar 40 punktiem, četrām atlēkušajām bumbām un piecām piespēlēm, tāpat fantastisku un daudzveidīgu sniegumu demonstrēja Nikola Jokičs, kuram “triple-double” – 16 punkti, 22 (!) atlēkušās bumbas un 13 piespēles. “Clippers” vienībā 20 punkti Montrezla Harela kontā.

“Clippers” ar savām ambīcijām kārtējo reizi nespēja iekļūt Rietumu konferences finālā, savukārt “Nuggets” atkārtoja sērijas pret Jūtas “Jazz” scenāriju, kad, nonākot iedzinējos ar 1-3 konferences ceturtdaļfinālā, sērijas iznākums bija par labu Denverai.

Pirmā spēle starp “Nuggets” un “Lakers” Rietumu finālā notiks naktī uz 19. septembri plkst. 4:00 pēc Latvijas laika.

Savukārt Austrumu konferences pirmajā finalmačā Maiami “Heat” papildlaikā apspēlēja Bostonas “Celtics” ar 117:114. Lai arī spēles lielāko daļu vadībā bija Bostona, izlīdzinājums tika panākts vien 22 sekundes pirms sirēnas, kad Džeisons Teitums iemeta soda metienu – 106:106. Papildlaika beigās “Heat” nonāca iedzinējos, tomēr beigās svinēja pirmo uzvaru sērijā.

“Heat” vienībā 29 punktus iemeta Gorans Dragičs. Pretiniekiem ar 30 punktiem un 14 atlēkušajām bumbām atzīmējās jau pieminētais Teitums, bet 26 punkti Markusam Smartam.

Otrā spēle tiks aizvadīta naktī uz 19. septembri plkst. 2:00 pēc Latvijas laika.