Ņujorkai “sausā” uzvara pret “Capitals”, “Golden Knights” piektā uzvara pēc kārtas

28/12/2017 11:31

Aizvadītajā naktī Nacionālajā hokeja līgā (NHL) tika aizvadītas 11 spēles, kuru laikā savas uzvaru sērijas turpināja Vegasas “Golden Knights”, Bostonas “Bruins” un Ņūdžersijas “Devils”, bet Ņujorkas “Rangers” savā laukumā sausā atstāja Vašingtonas “Capitals” hokejistus.

Ņujorkas “Rangers” ar 1:0 (0:0,0:0,0:0,0:0,2:0) savā laukumā pēcspēles metienos pagarināja Vašingtonas “Capitals” zaudējumu sēriju līdz trīs zaudējumiem.  Pēcspēles metienu sērijā „Rangers” hokejisti realizēja divus no diviem pēcspēles metieniem, izceļoties Metam Zukarello un Mikam Zibanedžadam. Ondržejs Pavelecs Ņujorkas vārtos tika galā ne tikai ar 30 “Capitals” hokejistu raidītajiem metieniem, bet arī ar abiem “Rangers” hokejistu pēcspēles metieniem, kamēr “Capitals” vārtos vācu vārtsargs Filips Grubauers atvairīja 37 metienus, taču pēcspēles metienos nespēja glābt komandu.

Vegasas “Golden Knights” izbraukumā ar 4:1 (1:1,1:0,2:0) pārspēja Anaheimas “Ducks”. Pirmajā trešdaļā komandas cīnījās neizšķirti, taču otrajā trešdaļā “Golden Knights” vadībā izvirzīja Kodijs Īkins. Trešās trešdaļas pirmajā minūtē kļūdu savā zonā pieļāva “Ducks” hokejisti, ko izmantoja Viljams Karlsons, pārspējot vārtsargu no vārtu priekšas. Ceturtos vārtus Vegasas labā guva Deivids Perons, kurš ripu raidīja tukšos Anaheimas vārtos.

Piecas uzvaras pēc kārtas izcīnījušas arī Ņūdžersijas “Devils” un Bostonas “Bruins”. “Bruins” savā laukumā ar 5:1 (2:0,2:1,1:0) sagrāva Otavas “Senators”. “Bruins” sastāvā rezultatīvākā spēlētāja godu ar diviem vārtiem un rezultatīvu piespēli nopelnīja Railijs Nešs, bet Tuka Rasks atvairīja 22 no 23 Otavas hokejistu mestajiem metieniem. Tikmēr “Devils” ar 3:1 (2:0,0:1,1:0) savā laukumā pieveica Detroitas “Red Wings” hokejistus. Divus vārtus “Devils” labā guva šī gada drafta pirmais numurs Niko Hišers, bet viņam uzvaru palīdzēja kaldināt somu aizsargs Sami Vatanens, kurš pirms nepilna mēneša pievienojās komandai, guva savus pirmos vārtus “Devils” sastāvā.