Ņujorkas ”Knicks” ar neveiklu ”tvītu” apsveic Porziņģi dzimšanas dienā

02/08/2018 18:15
Nokopēts
Kristaps Porzingis Sportazinas.com

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) klubs Ņujorkas ”Knicks” savā oficiālajā ”Twitter” kontā nedaudz kļūdaini apsveikuši komandas lielāko zvaigzni Kristapu Porziņģi dzimšanas dienā.

“Daudz laimes dzimšanas dien, Kristaps,” kurzemniecisko izloksni nedaudz izmantoja ”Knicks”. Visticamāk, klubs lietoja internetā pieejamos tulkotājus, kas vairumā reižu ir neprecīzi. Porziņģim šodien aprit 23 gadi. Ņujorkas klubs laba vēlējumus noteikti gribēja izteikt šādi: “Daudz laimes dzimšanas dienā, Kristap.”

”Knicks” neprecīzais sveiciens

Janvārī Ņujorkas vienībai ar latviešu valodu veicās krietni labāk, kad tā aicināja faniem balsot par liepājnieku viņa dzimtajā valodā. Iespējams, ka tad ”Knicks” klubam palīdzēja pats Porziņģis, pieslīpējot rakstīto.

Porziņģis ceļgala krustenisko saišu plīsuma dēļ aizvadītajā sezonā piedalījās tikai 48 spēlēs un bija rezultatīvākais komandas spēlētājs ar vidēji 22,7 gūtajiem punktiem. Latvieša kontā arī 6,6 atlēkušās bumbas un 2,4 bloķēti metieni, traumas gūšanas brīdī bija labākais rādītājs līgā.

Pagājušajā nedēļā Latvijā bija ieradies ”Knicks” jaunais stūrmanis Deivids Fizdeils, kurš Liepājā tikās ar Porziņģi, pārrunājot svarīgākos organizācijas jautājumus. “Priecājos, ka atbraucot, izdevies sajust vietējo kultūru, redzēt Kristapa basketbola pasauli, kā cilvēki uztver viņu. Es izbaudu savu laiku Latvijā,” pagājušajā nedēļā smaidīgi sacīja amerikāņu speciālists.

“Mēs daudz runājam par viņa rehabilitāciju. Runājām, kāds būs komandas spēles stils. Spriedām par kopējo organizācijas kultūru un kādu mēs to vēlamies. Gribam, lai Porziņģis atgrieztos spēcīgs un vesels, tāpēc nesteigsim Kristapa rehabilitāciju. Mums ar Kristapu bijušas produktīvas sarunas. Pārrunājām jaunos puišus, kuri pievienojušies komandai. Cenšos, lai Porziņģis būtu daļa no visiem ”Knicks” lēmumiem, kurus pieņemam. Ar Kristapu komunicējam nepārtraukti kopš pieņēmu Ņujorkas darbu,” noslēdza 44 gadus vecais basketbola pazinējs.

    Pagaidām neviens nav komentējis

Jūsu anonīmais komentārs

TOP notikumi
1
X
2
6.48
4.56
1.55
1.6
4.75
5.42
3.51
3.82
2.11
4.4
3.9
1.73
1.26
6.5
10
1.27
5.75
11
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām