Ņūkāsla izcīna otro uzvaru sezonā un turpina glābties no izkrišanas zonas

22/01/2022 21:44
Ņūkāslas United

Anglija

Otro uzvaru šosezon Anglijas premjerlīgā izcīnīja Ņūkāslas “United”, kas ar rezultātu 1:0 uzvarēja Līdsas “United”, turpinot glābties no izkrišanas zonas. Šobrīd Ņūkāsla atrodas 18. pozīcijā, kas turnīra izskaņā nozīmētu premjerlīgas pamešanu, taču “United” ir tikai viena punkta attālumā no 17. vietā esošās Noridžas “City”. Ņūkāslas komanda uzvaru izrāva 75. minūtē, kad no brīvsitiena atzīmes precīzs bija Džondžo Šelvijs.

Citā mačā Mančestras “United” ar rezultātu 1:0 uzvarēja Vesthemas “United”, pašā mača izskaņā – otrā puslaika kompensācijas laikā – uzvaru izraujot Markusam Rešfordam. Panākumus guva arī “Aston Villa”, kas ar 1:0 pārspēja Liverpūles “Everton”, un Vulverhemptonas “Wanderers”, kas ar 2:1 uzveica “Brentford”.

Savukārt turnīra līdere Mančestras “City” pamanījās pazaudēt punktus pret “Southampton”, spēlējot 1:1, kas bija Mančestras granda otrais neizšķirts šosezon. Rezultātu atklāja “Southampton”, kuras rindās Kails Vokers-Pīterss jau septītajā minūtē panāca vadību, taču 65. minūtē Aimeriks Laporte panāca 1:1.

Itālija

A sērijā panākumu izcīnīja Milānas “Inter”, kas, pateicoties Nikolo Barelas un Edina Džeko vārtu guvumiem, ar 2:1 pārspēja “Venezia”. Milānieši uzvaru izrāva pašās mača beigās, jo Džeko vārtus guva 90. minūtē. Citā mačā starp “Genoa” un “Udinese” vārti netika gūti, mačam beidzoties ar 0:0. Arī spēlē starp Romas “Lazio” un “Atalanta” rezultāts tā arī netika atklāts.

Spānija

Sausās uzvaras Spānijas čempionātā izcīnīja “Cadiz” un “Villarreal”. “Cadiz” ar 2:0 uzvarēja “Levante”, bet “Villarreal” ar 3:0 pārliecinoši pārspēja “Mallorca”. Savukārt “Sevilla” un Vigo “Celta” cīnījās neizšķirti 2:2. Tikmēr Madrides “Atletico” ar 3:2 pārspēja “Valencia”, komandai izlīdzinājumu panākot un uzvaru izraujot kompensācijas laikā.

Vācija

Vairākas spēles tika aizvadītas arī Vācijas bundeslīgā. Dortmundes “Borussia” ar 3:2 uzvarēja “Hoffenheim”, Leverkūzenes “Bayer 04” ar 5:1 sagrāva “Augsburg”, bet Berlīnes “Union” ar 2:1 pārspēja Menhengladbahas “Borussia”. Zaudējumu cieta “Stuttgart”, kas ar 0:2 piekāpās “Freiburg”, savukārt “Mainz 05” ar 1:2 zaudēja “Greuther Furth”. Neizšķirti ar 2:2 cīnījās “Bochum” un “Koln” komandas.

Francija

Savukārt “Ligue 1” uzvaru izcīnīja “Stade Brestois”, kas ar 2:0 apspēlēja “Lille”, bet Marseļas “Olympique” ar identisku rezultātu apspēlēja “Lens”.