Ņūkāslu pametušais Benitess atrod naudīgu darbu Ķīnā

Rafaels Benitess, sportazinas.com
Foto: Premier League

Pazīstamais spāņu speciālists Rafaels Benitess pēc Anglijas futbola premjerlīgas kluba Ņūkāslas “United” atstāšanas karjeru turpinās Ķīnā.

Benitess otrdien paziņoja, ka viņš kļūs par Ķīnas augstākās līgas kluba Daliaņas “Yifang” galveno treneri, ko apstiprinājusi arī vienība.

“Pēc gara ceļa mēs sākam jaunu izaicinājumu. Esmu priecīgs pievienoties “Yifang” projektam,” spānis paziņoja sociālajos tīklos.

Neoficiāla informācija liecina, ka “Yifang” klubs Benitesam piedāvājis 12 miljonus mārciņu (13,4 miljonus eiro) lielu atalgojumu gadā.

Benitess kopš 2016.gada trenēja Ņūkāslas “United”, tomēr šovasar abas puses nespēja vienoties par sadarbības turpināšanu, tāpēc 59 gadus vecais spānis atstāja klubu, lai gan starp vienības līdzjutējiem viņš bija ārkārtīgi populārs.

Ķīnā jau strādā vairāki pasaules futbolā pazīstami treneri, piemēram, Luišs Felipe Skolari un Fabio Kannavaro.

Spāņu speciālists karjeras laikā vadījis tādus slavenus klubus kā “Valencia”, “Liverpool”, Milānas “Inter”, Londonas “Chelsea”, “Napoli” un Madrides “Real”.

Kopā ar “Liverpool” komandu Benitess 2005.gadā triumfēja UEFA Čempionu līgā, turklāt viņš ir vienīgais treneris vēsturē, kurš spējis uzvarēt UEFA Eiropas līgā, UEFA Superkausā, UEFA Čempionu līgā un Klubu Pasaules kausā

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par