Nuņesa beidz karjeru, Oliveira viegli tiek galā ar pretinieku

11/06/2023 08:47
Nokopēts
Amanda Nuņesa

Šorīt pēc Latvijas laikā “Ultimate Fighting Championship” (UFC) 289. turnīra ietvaros brazīliete Amanda Nuņesa (23-5) pieveica meksikānieti Ireni Aldanu (14-6), pēc tam paziņojot par karjeras beigām.

Cīņa pārsvarā bija bija vienveidīga, jo Nuņesa rādīja pārliecinošu sniegumu, kopumā pēc punktiem svinot uzvaru piektajā raundā. Galvenais brīdis bija pēc cīņas, kad 35 gadus vecā brazīliete norādīja, ka viņai būs svarīgs paziņojums.

“Nāku no mazas pilsētas Brazīlijā. Neviens nezina, kur tā atrodas, bet es pati esmu šeit. Esmu kļuvusi par čempioni un šobrīd esmu tāda vienīgā visā Brazīlijā. Tieši tāpēc Brazīlijas cīkstoņi… Jums jāsaņemas. Nāciet un paņemiet jostu, labi? Es aizeju. Paldies,” teica Nuņesa.

Tikmēr Čārlzs Olivera (34-9) jau pirmajā raundā ar nokautu tika galā ar Beneilu Darjušu (22-5-1). Cīņa sākās ātrā tempā, kad Olivera veica sitienu ar galvu. Sadursme izraisīja skatītājos emocijas, taču Darjušs spēja noturēties. Vēlāk jau Olivera negrasījās apstāties un 50 sekundes pirms pirmā raunda beigām cīņa tika apturēta, jo Oliveira bija nokautējis savu pretinieku.

TOP notikumi
1
X
2
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām