Nurmagomedova menedžeris: Meivezers lūdzas par cīņu ar Habibu, jo viņam sāk beigties nauda

Floids Meivezers, sportazinas.com
Foto: Al Bello

Krievu “Ultimate Fightning Championship” (UFC) cīkstoņa Habiba Nurmagomedova menedžeris Ali Abdelazizs nācis klajā ar paziņojumu, ka leģendārais amerikāņu bokseris vēloties aizvadīts cīņu ar krievu cīkstoni.

Krievu cīkstoņa menedžeris atklāja: “Meivezers līdz šai dienai lūdzas, lai tiek sarīkota cīņa ar Nurmagomedovu. Viņš lūdzas! Viņam sāk beigties nauda.”

“Cilvēki cenšās mūs sasniegt jau ilgu laiku. Pagaidām mēs neesam ieinteresēti uz šo cīņu, jo koncentrējamies uz dueli ar Dastinu Porjē,” turpināja Abdelazizs.

Jau ziņots, ka Nurmagomedovs 7. septembrī aizvadīs cīņu Abu Dabī pret kanādieti Dastinu Porjē. Habibs ir vieglā svara kategorijas čempionjostas turētājs, kamēr Porjē ir pagaidu čempions.

Habibam tā būs pirmā cīņa kopš 2018. oktobra, kad krievu cīkstonis ceturtajā raundā uzveica īru Konoru Makgregoru ar sāpju paņēmienu (“rear-naked choke”). Uzreiz pēc cīņas Habibs un arī Konors iesaistījās pamatīgās nekārtībās ne tikai oktagonā, bet arī ārpus tā, ko pārtraukt izdevās tikai ar apsardzes darbinieku palīdzību.

Savu līdz šim pēdējo profesionālo boksa cīņu Meivezers aizvadīja 2017. gada 26. augustā, Lasvegasā desmitajā raundā ar tehnisko nokautu pārspējot UFC spīdekli Konoru Makgregoru. Savukārt aizvadītā Vecgada vakarā Japanā amerikānis paraugcīņā jau pirmajā raundā trīsreiz nokdaunēja vietējo kikboksa zvaigzni Tenšinu Nasukavu.

 

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par