Nurmagomedova menedžeris nosauc cīkstoņa nākamo pretinieku

Žoržs Sentpjērs, sportazinas.com
Žoržs Sentpjērs | Foto: MMA Fighting

Par “Ultimate Fighting Championship” (UFC) vieglā svara čempiona Habiba Nurmagomedova nākamo pretinieku, visticamāk, kļūs kanādietis , paziņoja sportista menedžeris Ali Abdels-Azizs.

7. septembrī Habibs izcīnīja 28. panākumu pēc kārtas savā karjerā, trīs raundu cīņā piespiežot Dastinu Porjē padoties pēc žņaugšanas paņēmiena. Uzreiz pēc cīņas parādījās informācija, ka par Nurmagomedova nākamo pretinieku varētu kļūt amerikānis Tonijs Fergusons.

“Ja Fergusons piekritīs, viņam būs priekšroka aizvadīt cīņu pret Nurmagomedovu,” izteicās UFC prezidents Dana Vaits. “Redzēsim, kā šī situācija izvērtīsies. Ja arī viņš izvēlēsies necīnīties, mums būs jādomā cits pretinieks. Konors [Makgregors] varētu būt reāls kandidāts, jo viņš pats un līdzjutēji to ļoti vēlas.”

Arī pats Nurmagomedovs izteicās, ka labprāt tiktos oktagonā ar Fergusonu: “Lēmumu pieņems UFC, bet domāju, ka viņš to ir pelnījis. Domāju, ka mēs aizvadītu labu cīņu. Interesanti, ka cilvēki jau tagad meklē man pretiniekus, kuri varētu mani pieveikt, neskatoties uz to, ka es vēl nekad neesmu zaudējis.”

Taču Habiba menedžerim ir citas domas. Intervijā TMZ viņš atklāja, ka viņa klienta nākamais pretinieks būs nevis Fergusons, bet Žoržs Sentpjērs. “Viņš ir mans draugs jau desmit gadus. Tonijs ir labs cīkstonis, viņam ir 12 uzvaru sērija, taču viņš nekad nav bijis čempions. Habibam ir svarīgi atstāt mantojumu un viņa cīņa ar Sentpjēru kļūtu par lielu notikumu. Vaits ir uzņēmējs, viņš saprot, ka šāds duelis būs ļoti ienesīgs UFC organizācijai,” pastāstīja Abdels-Azizs.

2019. gada februāri Sentpjērs paziņoja par karjeras beigām. Savā MMA karjerā kanādietis kopumā guva 26 uzvaras, no kurām 20 izcīnītas UFC turnīros (organizācijas rekords), un piedzīvoja divus zaudējumus. 36 gadus vecā cīkstoņa rēķinā arī 13 uzvaru sērija, kā arī Džordžs deviņas reizes pēc kārtas sekmīgi aizstāvēja savu pusvieglā svara UFC titulu.

Pēc karjeras beigām Sentpjērs atzina, ka viņam bija vēlme aizvadīt cīņu pret Habibu, tomēr UFC bija citi plāni uz Nurmagomedovu. “Tagad es esmu pāršķirstījis šo lappusi. Kļūt par labāko cīkstoni pasaulē vairs nav mana prioritāte. Agrāk tā bija, tagad nav. Man ir ģimene, draugi, un citas svarīgas lietas,” atzina kanādietis.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par