Nurmagomedova menedžeris par atkārtotu cīņu ar Makgregoru: Tagad nosacījumus diktējam mēs

Habibs Nurmagomedovs, Konors Makgregors, sportazinas.com
Habibs Nurmagomedovs, Dana Vaits un Konors Makgregors | Foto: UFC

“Ultimate Fighting Championship” (UFC) cīkstoņa Habiba Nurmagomedova menedžeris Ali Abdelazizs atklājis, ka tādā gadījumā krievu cīkstonis varētu piekrist atkārtotai cīņai arī īru sportistu Konoru Makgregoru.

Makgregors zaudēja Nurmagomedovam 2018. gada oktobrī cīņā par vieglā svara čempiona jostu. Šī gada jūnijā īru cīkstonis paziņoja par karjeras beigām, taču līdzjutēji skeptiski raugās uz šādu paziņojumu, apšaubot Makgregora nodomu autentiskumu, jo atlēts jau iepriekš divas reizes pavēstījis par karjeras beigām, taču allaž atgriezies cīņu arēnā.

“Tagad noteikumus diktējam mēs, bet Konors ir kaut kur aiz muguras, viņam ir jāuzvar kaut kādā cīņā un jānopelna papildus nauda. Habibs un Džastins Geidži tagad ir čempioni, bet Makgregors ir tikai kādā ceturtajā vai piektajā vietā. Lai cīņa ar viņu mums būtu interesanta, sākumā viņam jācīnās ar Neitu Diazu vai Horhi Masvidalu. Viņam jācīnās ar labu pretinieku un jāuzvar. Konoram ir tikai viens variants, kā panākt cīņu ar Habibu – cīnīties ar Islamu Mahačovu. Tad Habibs viņam atriebsies,” intervijā TMZ sacīja Abdels-Azizs.”

2018.gada oktobrī krievu cīkstonis Nurmagomedovs ceturtajā raundā uzveica Makgregoru. Uzreiz pēc cīņas abi sportisti iesaistījās pamatīgās nekārtībās ne tikai oktagonā, bet arī ārpus tā, ko pārtraukt izdevās tikai ar apsardzes darbinieku palīdzību. Tā bija pēdējā Makgregora cīņa pirms viņa otrā paziņojuma par karjeras beigšanu.

Iepriekš izskanēja baumas, ka krievu atlēts varētu beigt karjeru, jo dzīvību zaudējis viņa tēvs, kurš bija arī viņa treneris, taču Nurmagomedova menedžeris šādu informāciju noliedza.

Savu nākamo cīņu Nurmagomedovs aizvadīs 19.septembrī pret cīkstoni Džastinu Geidži, kurš maijā UFC 249 cīņu šovā vieglā svara kategorijā piektajā raundā pieveica savu tautieti Toniju Fergusonu, saņemot pagaidu čempiona jostu. Par cīņas norises laiku un vietu savā sociālajā vietnē “Instagram” paziņoja Nurmagomedova aģents Ali Abdels-Azizs.

UFC 249 cīņu šovā ar Fergusonu jācīnās bija Nurmagomedovam, taču sportists pandēmijas dēļ jau bija devies mājup un vēlāk paziņoja, ka sacensībās nepiedalīsies.

31 gadu vecais Nurmagomedovs savā profesionālajā karjerā vēl nav piedzīvojis zaudējuma rūgtumu, svinot 28 uzvaras. Viņš ir viens no visu laiku izcilākajiem UFC cīkstoņiem. Tikmēr 31 gadu vecais Makgregors savā MMA profesionālajā karjerā izcīnījis 22 uzvaras un cietis četrus zaudējumus.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par