Nurmagomedova pārstāvis komentē baumas par cīkstoņa iespējamo karjeras beigšanu

Habibs Nurmagomedovs, sportazinas.com
Habibs Nurmagomedovs | Foto: UFC

“Ultimate Fighting Championship” () cīkstoņa Habiba Nurmagomedova menedžeris Ali Abdelazizs komentējis baumas par to, ka Habibs, iespējams, varētu noslēgt profesionālā sportista karjeru.

31 gadu vecais krievu atlēts pagājušajā nedēļā zaudēja savu tēvu, kurš bija arī viņa treneris. Krievu medijos izskanēja baumas, ka šī iemesla dēļ Nurmagomedovs varētu beigt karjeru.

“Daži krievu mediji publicējuši informāciju, ka Habibs ir beidzis karjeru,” sociālajā tīklā “Twitter” raksta Abdelazizs. “Tā absolūti nav taisnība. Habibs šobrīd sēro par savu tēvu. Vēlos, lai visi pret šo situāciju izturas ar cieņu un nepublicē viltus informāciju.”

Par Habiba situāciju runāja arī UFC prezidents Dana Vaits. “Tas ir briesmīgi… Mēs visi jūtam līdzi Habibam, jo apzināmies, cik tēvs viņam bija svarīgs un cik tuvi viņi bija. Mēs šobrīd ļaujam Habibam pabūt vienam, jo viņam ir vajadzīgs laiks, lai sakārtotu savas domas un saprastu, ko darīt tālāk. Šobrīd UFC viņu netraucēs.”

Nurmagomedovs savā profesionālajā karjerā vēl nav piedzīvojis zaudējuma rūgtumu, svinot 28 uzvaras. Viņš ir viens no visu laiku izcilākajiem UFC cīkstoņiem.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par