Nurmagomedova treneris: Habibs būs pilnībā gatavs, ja tiks aizvadīta revanša cīņa ar Makgregoru

Habibs Nurmagomedovs, sportazinas.com
Habibs Nurmagomedovs | Foto: MMA Fighting

Pazīstamā krievu “Ultimate Fighting Championship” (UFC) cīkstoņa Habiba Nurmagomedova treneris Havjērs Mendess izteicies, ka tagad Habibs noteikts, ar ko cīnīsies turpmāk.

“Es domāju, ka būs cilvēki, kuri gribēs noorganizēt cīņu. Lai vai kā, Habibs ir čempions un viņš ir boss. Turpmāk cīņas tiks aizvadītas tā kā viņš gribēs,” sacīja treneris.

“Revanšs ar Konoru Makgregoru viennozīmīgi būs citādāks. Var būt vieglāk, bet var būt arī sarežģītāk. Varu garantēt, ka Habibs būs pilnībā gatavs,” turpināja Mendess.

Krievu cīkstoņa pārstāvis teica: “Habibs būs ļauns, taču ne tik, lai sevi nekontrolētu. Man uzdevums būs viņu nomierināt, jo, ja viņš trakos, tad tieši to arī gribēs Konors. Man pienākums ir tas, lai tā nenotiek.”

Kā jau vēstījām, tad skandalozais īrs vēlas aizvadīt revanša cīņu ar Nurmagomedovu, kurš ir vieglā svara čempions. Turklāt, Makgregors jau vairākkārt ir izteicies par vēlmi aizvadīt revanša cīņu pret Habibu, taču pagaidām šāds piedāvājums netiek nopietni izskatīts Nurmagomedova nometnē. Kā atklāja pats Habibs, sākumā Konoram būtu jāizcīna desmit uzvaras pēc kārtas, tikai tad viņi varētu runāt par revanšu.

Abi sportisti jau vienu reizi tikās oktagonā – 2018. gada 7. oktobrī. Ilgi gaidītajā duelī ceturtajā raundā Habibs pārspēja Makgregoru ar sāpju paņēmienu (“rear-naked choke”), tādējādi nosargājot savu čempiontitulu vieglajā svarā. Uzreiz pēc cīņas Habibs un arī Konors iesaistījās pamatīgās nekārtībās, ko pārtraukt izdevās tikai ar apsardzes darbinieku palīdzību. Abiem tika piešķirti naudas sodi un diskvalifikācijas.

Nākamo cīņu Habibs aizvadīs nākamā gada 18. aprīlī Ņujorkā, bet cīkstoņa pretinieks būs amerikānis . Savukārt Makgregors nākamo dueli aizvadīs jau 18. janvāri, kad cīnīsies ar amerikāni Donaldu “Kovboju” Seroni.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par