Nurmagomedovs apsola tuvākajā laikā atklāt savus plānus

Habibs Nurmagomedovs, sportazinas.com
Habibs Nurmagomedovs | Foto: MMA Fighting

Pazīstamais “Ultimate Fighting Championship” () cīkstonis caur savu “Instagram” paziņojis, ka tuvākajā laikā viņš atklās savus nākotnes plānus.

UFC vieglā svara čempions publicēja bildi ar diviem treniņu biedriem un parakstu. “Šie divi vēlas strādāt visu vasaru un atgriezties rudens sākumā. Novēlēsim viņem veiksmi. Bet par savu nākotni es drīz paziņošu,” uzrakstīja Habibs.

Jau ziņots, ka šī gada 10. maijā “UFC 249” pasākuma galvenajā cīņā amerikānis Tonijs Fergusons (26-4) piektajā raundā ar tehnisko nokautu zaudēja savam tautietim Džastinam Geidži (22-2).

Līdz ar to Geidži ieguva pagaidu čempiona jostu vieglajā svarā. Iepriekš bija paredzēts, ka Fergusons cīnīsies ar krievu Habibu Nurmagomedovu (28-0), tomēr koronavīrusa pandēmijas aizliegumu dēļ viņš no savas dzimtenes nevarēja doties uz ASV.

Iepriekš UFC vadītājs Dana Vaits apstiprināja, ka Geidži pagaidu josta būs jāaizstāv cīņā pret Habibu. “Gaidām, ka Habibs un Geidži savu dueli aizvadīs vasarā. Nezinu, vai tas būs pirmais turnīrs uz “Cīņu salas”, bet viņi tiksies šajā vietā. Ja vien situācija pasaulē pēkšņi nekļūs labāka,” norādīja Vaits.

Tomēr pirms dažām dienām Vaits mainīja viedokli par cīņas norises vietu, atklājot, ka Nurmagomedova un Geidži duelis varētu tikt aizvadīts Apvienotajos Arābu Emirātos. Savukārt kā datums neoficiāli tiek saukts 19. septembris.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par