Nurmagomedovs gatavs aizvadīt nākamo cīņu, tiek gaidīts Fergusona lēmums

Tonijs Fergusons, sportazinas.com
Tonijs Fergusons | Foto: UFC

Krievu cīkstonis ir gatavs nākamo cīņu “Ultimate Fighting Championship” (UFC) ietvaros aizvadīt pret amerikāni Toniju Fergusonu.

Jau ziņots, ka Nurmagomedovs sestdien ilgi gaidītajā cīņā saglabāja UFC čempiona titulu vieglajā svarā, svinot uzvaru pār amerikāni Dastinu Porjē trešajā raundā ar žņaugšanas paņēmienu.

“Lēmumu pieņems UFC, bet domāju, ka viņš [Fergusons] to ir pelnījis. Domāju, ka mēs aizvadītu labu cīņu,” pēc cīņas sacīja Habibs. “Interesanti, ka cilvēki jau tagad meklē man pretiniekus, kuri varētu mani pieveikt, neskatoties uz to, ka es vēl nekad neesmu zaudējis.”

Lai cīņa notiktu, Fergusonam gluži vienkārši tai ir jāpiekrīt.

“Ja Fergusons piekritīs, viņam būs priekšroka aizvadīt cīņu pret Nurmagomedovu,” izteicās UFC prezidents Dana Vaits. “Redzēsim, kā šī situācija izvērtīsies. Ja arī viņš izvēlēsies necīnīties, mums būs jādomā cits pretinieks. Konors [Makgregors] varētu būt reāls kandidāts, jo viņš pats un līdzjutēji to ļoti vēlas.”

Jau vēstīts, ka Magregors daudz nevilcinājās un pēc Nurmagomedova uzvaras sestdien izaicināja krievu cīkstoni uz atkārtotu dueli. “Rezervējiet atkārtotu cīņu Maskavā,” pēc cīņas sociālajā tīklā “Twitter” rakstīja Makgregors, kurš savas karjeras laikā jau vienreiz zaudējis Nurmagomedovam.

35 gadus vecais Fergusons savas karjeras laikā aizvadījis 28 cīņas, no kurām uzvarējis 25, kamēr Habibs 28 dueļos nav zaudējis ne reizi.

2018. gada oktobrī Habibs ceturtajā raundā uzveica Makgregoru ar sāpju paņēmienu. Uzreiz pēc cīņas Habibs un arī Konors iesaistījās pamatīgās nekārtībās ne tikai oktagonā, bet arī ārpus tā, ko pārtraukt izdevās tikai ar apsardzes darbinieku palīdzību.

Rezultātā abiem tika piešķirta diskvalifikācija un naudas sods, bet Habibs cieta vairāk. Nurmagomedovs bija spiests izlaist deviņus mēnešus, ka arī šķirties no 500 tūkstošiem ASV dolāru (444 tūkstoši eiro).

Diskvalifikācijas laikā par pagaidu čempionu tika kronēts Porjē, kurš pēdējo dueli aizvadīja 13. aprīlī, kad viņš piecu raundu duelī pārspēja Maksu Holoveju. Iepriekš gan cīkstonis kādu laiku ringā nebija izgājis, jo priekšpēdējā viņa cīņa risinājās pērnā gada 28. jūlijā, kad divos raundos tika pārspēts Edijs Alvaress.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par