Nurmagomedovs: Gribu “izslēgt” savu nākamo pretinieku Porjē

Habibs Nurmagomedovs, sportazinas.com
Habibs Nurmagomedovs | Foto: AP Photo/Seth Wenig

(“Ultimate Fighting Championship”) vieglā svara čempions krievu cīkstonis sarunā ar medijiem izteicies, ka, lai uzvarētu, viņam nāksies “izslēgt” savu nākamo pretinieku ASV cīkstoni Dastinu Porjē.

Nurmagomedovam nākamā cīņa paredzēta septembrī ar Porjē. Arī šajā sakarā viņš izteicis savas domas: “Vienīgais, kas mani šajā cīņā uzrunā, ir jaunā josta. Protams, nedrīkstu arī nenovērtēt pretinieku.”

“Viņš labi boksējas, daudz labāk nekā iepriekš. Esmu jau sen vērojis Porjē. Viņam ir laba pamata bāze, viņš ir labs cīnītājs, bet lai uzvarētu, man viņš ir jāizslēdz,” Nurmagomedovs izteicās par savu nākamo pretinieku.

“Cienu viņu kā cīkstoni, bet gribu viņu piekaut. Kad nonāksim būri piekaušu viņu. Koncentrējos tikai uz cīņu. Domāju, ka septembrī parādīsim skatītajiem lielisku cīņu,” piebilda krievu cīkstonis.

Nurmagomedovs pēdējo cīņu aizvadīja ar īru Konoru Makgregoru, kuru uzveica ceturtajā raundā ar sāpju paņēmienu (“rear-naked choke”).

Tiesa, Makgregors neilgi pirms paziņojuma par aiziešanu no aktīvā sporta, izteicās: “Viņš mani pārsteidza. Ja es būtu bijis pilnībā nodevies cīņai, nekad nebūtu saņēmis tādu sitienus. Ticu saviem spēkiem un ļoti vēlos atkārtot šo cīņu. Esmu formā. Aiziet, noorganizējam to!”

Uzreiz pēc cīņas Habibs un arī Konors iesaistījās pamatīgās nekārtībās ne tikai oktagonā, bet arī ārpus tā, ko pārtraukt izdevās tikai ar apsardzes darbinieku palīdzību.

Nevadas Štata sporta komisija Nurmagomedovam piešķīra deviņus mēnešus ilgu diskvalifikāciju un 500 tūkstošu ASV dolāru (444 tūkstoši eiro) lielu naudas sodu un viņš cīņu apritē varēs atgriezties tikai jūlijā, kamēr Makgregors tika cauri sveikā ar pusgadu ilgu diskvalifikāciju un 50 tūkstošu ASV dolāru (44 tūkstoši eiro) sodu.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par