Nurmagomedovs izsmejoši atbild Makgregoram: Tu esi labākais UFC cīkstonis “Twitter” vēsturē

Habibs Nurmagomedovs, sportazinas.com
Habibs Nurmagomedovs | Foto: MMA Fighting

“Ultimate Fighting Championship” () vieglā svara čempions izsmejoši atbildējis slavenajam īru cīkstonim Konoram Makgregoram, kurš sociālajā vietnē “Twitter” sastādīja savu visu laiku labāko cīkstoņu sarakstu.

Makgregors sociālajā vietnē “Twitter” izvietoja savu visu laiku labāko cīkstoņu sarakstu, neiekļaujot tajā krievu cīkstoni Nurmagomedovu. Četru labāko skaitā īru sportists iekļāva Andersonu Silvu, Džordžu Sentpjēru un Džonu Džounsu, savukārt sev sarakstā Makgregors atvēlēja otro vietu.

“Tu zaudēji pusvieglajā, vieglajā un vidējā svara kategorijās. Tu nekad neaizstāvēji “Cage Warriors” vai UFC titulu. Tu padevies vairāk kā Sentpjērs, Silva un Džounss kopā. Tu esi lielākais UFC cīkstonis “Twitter” vēsturē,” savas sociālās vietnes ierakstā viedokli pauda Nurmagomedovs.

Šī nav pirmā reize, kad abi cīkstoņi apmainās viedokļiem sociālajā vietnē. Pirms divām nedēļām Makgregors publiski aizvainoja Habibu, sakot, ka viņš ir “nobijusies žurka” un “cīņas sporta apkaunojums”. Makgregors nāca klajā ar šādiem komentāriem tādēļ, ka bija vīlies, ka Habibs izvairījās komentēt neseno Tonija Fergusona un Džastina Geidži cīņu, kurā teorētiski Geidži vietā bija jābūt Nurmagomedovam, tomēr koronavīrusa Covid-19 ierobežojumu dēļ viņš nevarēja ierasties ASV, lai cīnītos.

Makgregors 2018. gada oktobrī aizvadīja cīņu ar Nurmagomedovu, piekāpjoties krievu atlētam ceturtajā raundā .

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par