Nurmagomedovs: Neesmu pelnījis būt paraugs citiem

Habibs Nurmagomedovs, sportazinas.com
Habibs Nurmagomedovs | Foto: MMA Mania

“Ultimate Fighting Championship” () zvaigzne  uzskata, ka viņš nav pelnījis būt paraugs citiem.

31 gadu vecais Habibs cīkstoņa karjerā ir izcīnījis 28 uzvaras un vēl nekad nav izjutis zaudējumu rūgtumu. Viņš ir viens no izcilākajiem sportistiem.

“Kad esi populārs, vissliktākā lieta ir tad, kad cilvēki tevi uzskata par piemēru,” sociālajā tīklā “Instagram” raksta sportists. “Es neesmu paraugs citiem un nekad neesmu vēlējies tāds būt. Esmu musulmanis un mūsu reliģijā mēs sekojam tikai Allāha ziņnesim Muhamedam.”

“Manuprāt, ne es, ne sportisti, ne arī citas slavenības ir pelnījuši, ka viņus uzskata par paraugiem. Es varu cilvēkiem iemācīt tikai cīņas mākslu, nevis dzīves vērtības,” uzskata Nurmagomedovs.

Jau ziņots, ka Habibs ir atmetis cerību kādu dienu UFC cīņu aizvadīt Krievijā. “Es šādai iespējai ticu arvien mazāk un mazāk,” medijam “Sport-Express” sacīja Nurmagomedovs, kurš ar ironiju piebilda, ka Krievijā cīņas varētu aizvadīt tikai uz ielām. “Mana nākamā cīņa būs Ziemeļamerikā un viņi [UFC organizatori] vēlas, lai tas tā būtu. Tur viņi var nopelnīt vairāk naudas.”

Nurmagomedovs pēdējo cīņu aizvadīja 7. septembrī 2019. gadā, kad viņš trešajā raundā pārspēja Dastinu Porjē, bet iepriekš 2018. gada 6. oktobrī viņš uzveica slaveno Konoru Makgregoru, kurš šobrīd ir atgriezies UFC apritē.

Sagaidāms, ka nākamo cīņu Habibs aizvadīs “UFC 249” pasākuma ietvaros pret Toniju Fergusonu. Iepriekš izskanējušas baumas, ka tā varētu būt pēdējā viņa UFC cīkstoņa karjerā.

View this post on Instagram

Самый большой минус в популярности я нашёл – это когда люди думают или же называют тебя примером для подражания. – Я таким не являюсь и никогда не хотел быть таким. – Я мусульманин и как для верующего человека у нас в религии есть пример для подражания, это посланник Аллаха – Мухаммад ( да благословит его Аллах и да приветствует) – Я считаю, что ни я и ни один боец и вообще ни одна знаменитость не заслуживают этого права – быть примером для подражания. – Я могу научить людей в сфере единоборств, но в жизненных ценностях мы все нуждаемся в наставлениях и в напоминаниях.

A post shared by Khabib Nurmagomedov (@khabib_nurmagomedov) on

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par