Nurmagomedovs spiests izģērbties un slēpties aiz dvieļa, lai iekļautos vieglā svara kategorijā

Habibs Nurmagomedovs, sportazinas.com
Habibs Nurmagomedovs | Foto: Getty Images

Naktī uz piektdienu Abū Dabī notika “Ultimate Fightning Championship” (UFC) 242 oficālā svēršanās procedūrā, kurā piedalījās krievu cīkstonis un amerikānis .

30 gadus vecajam amerikānim iekļaušanās 70,3 kg vieglā svara kategorijā nesagādāja problēmas. Savukārt 30 gadus vecajam Nurmagomedovam bija pilnībā jāizģērbjas un jāslēpjas aiz dvieļa, lai iekļautos noteiktajā svarā.

Duelis starp Nurmagomedovu un Porjē tiks aizvadīts Apvienoto Arābu Emirātu galvaspilsētā Abu Dabī šī gada 7. septembrī.

Habibam tā būs pirmā cīņa kopš 2018. oktobra, kad krievu cīkstonis ceturtajā raundā uzveica Konoru Makgregoru ar sāpju paņēmienu (“rear-naked choke”). Uzreiz pēc cīņas Habibs un arī Konors iesaistījās pamatīgās nekārtībās ne tikai oktagonā, bet arī ārpus tā, ko pārtraukt izdevās tikai ar apsardzes darbinieku palīdzību.

Rezultātā abiem tika piešķirta diskvalifikācija un naudas sods, bet Habibs cieta vairāk. Nurmagomedovs bija spiests izlaist deviņus mēnešus, ka arī šķirties no 500 tūkstošiem ASV dolāru (444 tūkstoši eiro).

Tikmēr Porjē pēdējo dueli aizvadīja 13. aprīlī, kad viņš piecu raundu duelī pārspēja Maksu Holoveju. Iepriekš gan cīkstonis kādu laiku ringā nebija izgājis, jo priekšpēdējā viņa cīņa risinājās pērnā gada 28. jūlijā, kad divos raundos tika pārspēts Edijs Alvaress.

 

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par