Nurmagomedovu ģimenes draugs: Nepriecājieties, Habibs neatgriezīsies

17/01/2021 19:46

“Ultimate Fighting Championship” (UFC) vieglās svara kategorijas čempiona Habiba Nurmagomedova ģimenes draugs Ramazans Rabadanovs atklājis, ka līdzjutējiem nevajadzētu gaidīt slavenā krievu cīkstoņa atgriešanos oktagonā.

Jau ziņots, ka Nurmagomedovs sarunā ar UFC vadītāju Dana Vaitu atklāja, ka par iespējamo karjeras atsākšanos lems pēc 23. janvāra cīņām “UFC 257” ietvaros starp Konoru Makgregoru (22-4) un Dastinu Porjē (26-6), kā arī Denu Hukeru (20-9) un Maiklu Čendleru (21-5).

“Tā ir Habiba lielā spēle, slēptā politika, kurā viņš izmanto [Dana] Vaitu. Tas ir liels bizness. Habiba pusē ir tādi spēki, ka cīņa pat 100 miljonu vērtībā nav viņa mērķis,” atklāja Nurmagomedovu ģimenes draugs. “Nepriecājieties, Habibs neatgriezīsies. Nurmagomedovs ir pārāk stingrs un pārāk nopietni attiecas pret saviem vārdiem, lai lauztu solījumu un atkāptos no vārdiem slavas un pāris desmitu miljonu dolāru dēļ.”

Jau ziņots, ka 2020.gada 24. oktobrī Habibs svinēja 29. uzvaru tikpat karjeras mačos, cīņā par čempiona jostu vieglajā svarā pārspējot Džastinu Geidži. Uzreiz pēc mača Krievijas pārstāvis paziņoja, ka viņš liek punktu savām gaitām un oktagonā vairs nedosies. Tiesa, vēlāk UFC vadītājs Vaits pauda pārliecību, ka Habibs varētu atgriezties, lai aizvadītu 30. cīņu.

Tāpat Rabadanovs atklāja, kāpēc, viņaprāt, Habibs plāno noturēt “UFC” vieglā svara čempiona jostu pēc iespējas ilgāk. “Habibs vēlas, lai viņa draugs Islams Mahačevs pēc iespējas vairāk pietuvinātos čempiona titulam, lai pēc tam ar mieru to varētu nodot savam biedram. Josta taču ir pārejoša,” atklāja Habiba ģimenei pietuvinātā perosna.

Tāpat par Habiba tikšanos ar UFC prezidentu Danu Vaitu izteicies arī viens no cīkstoņa menedžeriem Rizvans Magomedovs:”Nu, viss ir ļoti acīmredzami. Ikvienam ir skaidrs, kurš ir neapstrīdams šīs svara kategorijas priekšnieks. Viņi mēģina piesaistīt Habiba uzmanību, taču viņiem būs ļoti jāpacenšas. ”

Habibs par atgriešanos oktagonā lems pēc 23.janvāra cīņas Abū dabī, kur Porjē tiksies aci pret aci ar Makgregoru, kuram tā būs kārtējā atgriešanās cīņa. Tāpat šī būs “atbildes cīņa” abu duelim “UFC 178” cīņu šovā 2014.gadā, kur panākumu guva Makgregors. Vaits uzskata, ka “ja šajās divās gaidāmajās cīņās puiši parādīs kaut ko īpašu, tad Habibs atgriezīsies un cīnīsies pret to, kurš ir atstājis vēlamo iespaidu.”

Pieslēgties

Dienas fokusā

05/03/2021 08:12

Bertānam 40% precizitāte no tālās distances, “Wizards” negaidīti apspēlē “Clippers” (VIDEO)

Latvijas basketbolists Dāvis Bertāns ceturtdien Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) spēlē guva 11 punktus un palīdzēja Vašingtonas “Wizards” izcīnīt uzvaru. “Wizards” mājās ar 119:117 (25:22, 29:39, 33:26, 32:30) uzvarēja Losandželosas “Clippers”….