Nurmagomedovu ģimenes draugs stāsta par Abdulmanapa nāves iemesliem

04/07/2020 10:39

Jau ziņots, ka vakar dzīvību zaudēja slavenā krievu “Ultimate Fighting Championship” (UFC) cīkstoņa Habiba Nurmagomedova tēvs, 57 gadus vecais Abdulmanaps Nurmagomedovs.

Habiba tēvs iepriekš atradās slimnīcā Maskavā. Viņš bija komā, turklāt iepriekš cieta no pneimonijas izraisītām komplikācijām, vēstīja krievu mediji.

Kā medijam “Championat” atklājis tuvs Nurmagomedovu ģimenes draugs Ramazans Rabadanovs, tās nebija vienīgās Abdulmanapa veselības problēmas.

“Abdulmanapam bija insults un infarkts,” atklāja Rabadanovs. “Ārstiem izdevās glābt sirdi, bet smadzenes nē. Viņš tā arī nekad nepamodās no komas, turklāt situācija bija pārāk sarežģīta un jau bija par vēlu.”

“Ārsti darīja visu, ko varēja. Viņi pat centās sazināties ar Krievijas prezidentu, taču situācija bija ļoti smaga,” sacīja Rabadanovs.

Čečenijas Republikas “galva” Ramzans Kadirovs savā “Telegram” kanālā pirmais pavēstīja par Abdulmanapa nāvi. “Esmu saņēmis skumjas ziņas – Abdulmanaps Nurmagomedovs ir pametis šo pasauli. Viņš aiz sevis atstājis vārdu un izaudzinātu veselu paaudzi.”

Habibs nesen ziņoja, ka viņa tēva veselība bija uzlabojusies.

Abdulmanaps bija Dagestānas Republikas sambo komandas vecākais treneris.

Nurmagomedovam vecākajam veselību pirms neilga laika vēlēja arī Habiba ilggadējais ienaidnieks oktagonā Konors Makgregors.

“Aizlūdzu par to, lai Abdulmanapam Nurmagomedovam izdodas izveseļoties,” rakstīja Makgregors “Šis vīrs ir izaudzinājis ļoti daudzus pasaules čempionus dažādās cīņas sporta disciplīnās. Viņš ir īsts jauktās cīņas mākslas ģēnijs. Esmu apbēdināts, dzirdot šīs ziņas, un aizlūdzu par Nurmagomedovu ģimeni šajā laikā.”

Pieslēgties

Dienas fokusā

Gordons Heivords pret Kristapu Porziņģi
15/06/2021 12:19

Avots: “Hornets” apsver iespēju veikt darījumu, lai iegūtu Porziņģi

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) komanda Šarlotas “Hornets” apsver iespēju veikt maiņas darījumu, lai savā paspārnē iegūtu Dalasas “Mavericks” uzbrucēju Kristapu Porziņģi, informē medija “NBA Analysis Network” apskatnieks Evans Meisijs. “Viens…