Obamejanga “hat-trick” sekmē “Arsenal” uzvaru, EL finālā Londonas klubu duelis

10/05/2019 00:59

UEFA Eiropas līgas pusfināla atbildes mačā Anglijas futbola grands Londonas “Chelsea” savā laukumā pēcspēles 11 metru soda sitienu sērijā ar 2:1 (1:0) pārspēja Vācijas vienību Frankfurtes “Eintracht”.

Spēles rezultātu mača 28. minūtē atklāja “Chelsea” pussargs Rubens Loftuss-Čīks, kurš ielauzās viesu soda laukumā un raidīja bumbu vārtu tīklā. Otrā puslaika ievadā Luka Jovičs pēc Mijata Gačinoviča piespēlēs izlīdzināja rezultātu.

Pirmajā spēlē Frankfurtē “Chelsea” un “Eintracht” cīnījās neizšķirti 1:1. Divu spēļu summā “Chelsea” ar 3:2 bija pārāki un iekļuva UEFA Eiropas līgas finālā.

Savukārt citā mačā Londonas “Arsenal” viesos ar 4:2 (1:1) sakāva Spānijas komandu “Valencia”. Mača 11. minūtē mājiniekiem rezultātu atklāja Kevins Gameiro. Sešas minūtes vēlāk Pjērs Emeriks Obamejangs nonāca nepiesegts starp pretinieku aizsargiem un no soda laukuma robežas raidīja bumbu vārtos.

Otrā puslaika sākumā Aleksandrs Lakazets jau izvirzīja vadībā viesus, bet astoņas minūtēs vēlāk Gameiro guva savus otros vārtus un rezultātu izlīdzināja. 69. minūtē Obamejangs pēc piespēles no labās malas atguva londoniešiem vadību, bet pamatlaika priekšpēdējā minūtē viņš no asa leņķa nodrošināja sev “hat-trick” un panāca 4:2.

Pirmajā mačā “Arsenal” ar 3:1 uzvarēja, bet divuspēļu summā izcīnīja pārliecinošu uzvaru ar 7:3 un kļuva par “Chelsea” pretinieci finālā.

UEFA Eiropas līgas fināls notiks Azerbaidžānas galvaspilsētā Baku 29. maijā pulksten 14.00 pēc Latvijas laika.