Obamejangs ieradies Londonā

Pjērs Emeriks Obamejangs Dortmundes lidostā, sportazinas.com
AFP PHOTO / dpa / Guido Kirchner / Germany OUT

Britu mediji vēsta, ka Gabonas uzbrucējs šodien ieradies Londonā, lai pievienotos Premjerlīgas klubam “Arsenal”, tomēr darījuma pabeigšana ir atkarīga no citiem apstākļiem.

28 gadus vecais uzbrucējs, kurš “Arsenal” rindās spēlēs ar 14. numuru, ar kuru spēlejuši arī Tjerī Anrī un Teo Volkots, nofilmēts, ierodamies Dortmundes lidostā kopā ar savu ģimeni, lai kāptu savā privātajā lidmašīnā un dotos uz Londonu.

Kā vēsta mediji, Dortmundes „Borussia”, tuvojoties transfēra loga aizvēršanās brīdim, devusi atļauju Pjēram Emerikam Obamejangam iziet medicīniskās pārbaudes Londonas „Arsenal” treniņbāzē.

Vācijas Bundeslīgas klubs Dortmundes “Borussia” un Londonas “Arsenal” vienojušies par 60 miljonu mārciņu (apmēram 68 miljonu eiro) vērtu darījumu, kā rezultātā uzbrucējs pievienosies Premjerlīgas klubam, taču šobrīd galīgo parakstu likšanu uz līgumiem aizkavē apstāklis, ka „Borussia” darījumam piekritīs tikai tad, ja Obamejanga vietā atradīs citu uzbrucēju.

Šāda situācija radusies, jo nojukušas sarunas starp Premjerlīgas klubu Londonas “Chelsea” un Itālijas A sērijas klubu „Roma” par Edina Džeko pievienošanos Londonas klubam, kā rezultātā “Chelsea” vēlas iegūt savu tiešo konkurentu uzbrucēju Olivjē Žirū, taču nevēlas maksāt “Arsenal” pieprasītos 34 miljonus eiro. Ja “Chelsea” iegūtu Džeko vai Žirū, uz Dortmundi varētu doties beļģu uzbrucējs  Mišī Batšuaji, un visas trīs puses saņemtu pa kārotajam uzbrucējam.

Žīrū vēlas pamest “Arsenal”, lai pirms gaidāmā Pasaules kausa iegūtu lielāku spēļu praksi un varētu pacīnīties par vietu Francijas izlases sastāvā. Uzbrucējs gan labprāt arī paliktu Londonas vienībā.

Gabonas izlases uzbrucējs šosezon piedalījies sešpadsmit Bundeslīgas spēlēs, kuru laikā guvis trīspadsmit vārtus un atdevis trīs rezultatīvas piespēles. Par uzbrucēja vārtu gūšanas spējām nešaubās arī “Arsenal” galvenais treneris Arsēns Vengers.

“Viņš būs pasaules klases spēlētājs. Viņš jau ir pasaules klases vārtu guvējs – viņam ir viss, kas spēlētājam vajadzīgs,” Sky Sports sacīja Vengers.

Transfēru logs Anglijā un Vācijā noslēgsies rītvakar.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par