Oficiāli atcelta Rīgas “Dinamo” un Maskavas “Dynamo” paredzētā spēle

Rīgas Dinamo
Rīgas "Dinamo" | Foto: Raimonds Volonts / Rīgas "Dinamo"

Kontinetālās hokeja līgas () spēle starp Rīgas “Dinamo” un Maskavas “Dynamo” nenotiks, paziņojusi Rīgas vienība.

Mačam bija jānotiek 26. septembrī “Arēnā Rīga”. “Rīgas “Dinamo” uzņemas visas šāda lēmuma sekas saskaņā ar KHL nolikumu un lūdz līgai informēt Maskavas “Dynamo” klubu par to, ka komandai nav jāierodas Rīgā,” vēstīts kluba paziņojumā.

View this post on Instagram

DINAMO RĪGA ir iesniegusi oficiālu paziņojumu KHL, ka tā līdz 5. oktobrim atrodas karantīnā, kas padara neiespējamu mača aizvadīšanu pret Maskavas “Dinamo” 26. septembrī Arēnā Rīga. DINAMO RIGA has officially notified the KHL that the team is in quarantine until october 5th, and therefore it is not possible to hold the match on September 26 with the “Dynamo” Moscow. «Динамо» Рига официально уведомило Лигу, что находится на карантине, в связи с чем проведение матча №109 Чемпионата КХЛ 26 сентября 2020 с командой «Динамо» (Москва) не представляется возможным.

A post shared by Dinamo Rīga (@dinamorigaofficial) on

Jau ziņots, ka “Dinamo” komandai līdz 5.oktobrim ir noteikta karantīna, bet šajā laikā jāaizvada piecas KHL spēles – trīs mājās un divas viesos.

Ir iespējams, ka kāda no turpmākajām spēlēm tiek pārcelta uz vēlāku laiku. Tam nepieciešama abu komandu un līgas vadības piekrišana.

Jau vēstīts, ka trešdien uz 3.novembri pārcelta Nursultanas “Barys” un Rīgas “Dinamo” 18.septembra mačs Nursultanā, kas nenotika Kazahstānas vienības hokejistu Covid-19 saslimšanas dēļ.

“Dinamo” kluba valdes priekšsēdētājs Juris Savickis vakar konkretizēja, ka viņa rīcībā esošā informācija liecina, ka saslimušo vidū klubā ir deviņi spēlētāji un divi personāla darbinieki, nevis, kā izskanējis iepriekš, desmit hokejisti un kopumā 12 saslimušie.

Tāpat Savickis piebilda, ka spēlēšana ar Jaunatnes hokeja līgas vienības “Rīga” puišiem ir tikai viena no opcijām, kas izmantota netiks.

Ar piecās spēlēs iegūtajiem trim punktiem “Dinamo” šosezon Rietumu grupā ieņem pēdējo vietu 11 komandu vidū.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par