Oficiāli: Fabregass no “Chelsea” pārceļas uz “Monaco”

Sesks Fabregass, sportazinas.com
Foto: AS Monaco

Francijas augstākās futbola līgas “Ligue 1” vienība “Monaco” paziņojusi par līguma noslēgšanu ar Spānijas izlases pussargu Sesku Fabregasu, kurš iepriekšējās četrarpus sezonas pavadīja Anglijas Premjerlīgas klubā Londonas “Chelsea”.

“Monaco” izplatītā informācija liecina, ka vienošanās ar Fabregasu panākta līdz 2021./2022. gada sezonas beigām, kamēr spāņa transfēra summa būs atkarīga no viņa snieguma jaunajā darbavietā Francijā, kaut iepriekš medijos tika baumots par desmit miljonus eiro lielu pārejas maksu.

31 gadu vecajam Fabregasam līgums ar “aristokrātiem” beidzas pēc šīs sezonas. Viens no iemesliem, kādēļ centra pussargs bija ieinteresēts pārcelties uz šosezon nīkuļojošo “Monaco” vienību, ir labās attiecības ar galveno treneri Tjerī Anrī, ar kuru kopā savulaik aizstāvētas Londonas “Arsenal” krāsas.

2014. gadā no “Barcelona” uz “Chelsea” pārgājušais Fabregass šosezon tā arī nav spējis iegūt Londonas kluba galvenā trenera Maurucio Sarri uzticību, Premjerlīgā laukumā izejot tikai sešos mačos un kopumā nospēlējot vien 175 minūtes.

110 spēles Spānijas izlasē aizvadījušais Fabregass kopā ar “Chelsea” divas reizes kļuvis par Anglijas čempionu, kā arī pa reizei izcīnījis līgas un FA kausus. Pieredzējušais spēlētājs karjeras laikā ar panākumiem pārstāvējis arī “Arsenal” un “Barcelona” vienības.

Fabregasa jaunā darbavieta “Monaco”, kas vēl 2017. gadā kļuva pēdējoreiz kļuva par Francijas čempioni, ar 13 punktiem 18 spēlēs “Ligue 1” kopvērtējumā šobrīd ieņem priekšpēdējo, 19. pozīciju, riskējot ar izkrišanu no spēcīgāko sabiedrības.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par