Oficiāli izziņots Vaildera un Fjūrija pārceltās cīņas datums

16/07/2021 10:43

Pēc tam, kad Taisona Fjūrija (30-0) komandā tika konstatēts Covid-19 uzliesmojums un nācās pārcelt viņa un Deonteja Vaildera (42-1) šomēnes gaidāmo cīņu smagā svara kategorijā, kā jaunais cīņas datums ofiicāli nozīmēts 9. oktobris, informē BBC.

32 gadus vecā brita Fjūrija un 35 gadus vecā amerikāņa Vaildera duelis bija paredzēts 24. jūlijā Lasvegasā “T-Mobile” arēnā. Duelis atlikts, jo Fjūrijam tika konstatēta saslimšana ar Covid-19. Jau iepriekš izskanēja baumas, ka cīņa varētu tikt pārcelta uz oktobri, bet tagad šī informācija ir apstiprināta oficiāli.

Šī būs Fjūrija un Vaildera trešā savstarpējā cīņa. 2018. gadā pirmajā bokseru tikšanās reizē tika fiksēts neizšķirts, bet 2020. gadā uzvaru guva Fjūrijs, kurš savā karjerā joprojām zaudējumu rūgtumu nav izjutis. Vailders tikmēr vienīgo neveiksmi ir cietis tieši pret Fjūriju.

Fjūrijs šobrīd ir Pasaules boksa padomes (WBC) un “The Ring” jostu turētājs. Britu cīkstoņa uzdevums būs savus titulus nosargāt, kamēr amerikānis lūkos tos Fjūrijam atņemt. Pārējās prestižākās smagsvaru jostas pieder Entonijam Džošua (24-1), kurš ir Pasaules boksa asociācijas (WBA), Starptautiskās boksa federācijas (IBF) un Pasaules boksa organizācijas (WBO) čempions.

Pieslēgties

Dienas fokusā

Kristaps Porziņģis
27/09/2021 22:17

Kids vēlas, lai Porziņģis būtu “basketbola spēlētājs”, nevis tikai trīspunktu metējs

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) komandas Dalasas “Mavericks” galvenais treneris Džeisons Kids vēlas, lai Kristaps Porziņģis nebūtu tikai trīspunktu metējs, bet gan daudzpusīgs spēlētājs, šodien NBA komandu mediju dienā atklāja speciālists….