Oficiāli: Pazudušais futbolists Sala atrasts miris

Emiliano Sala, sportazinas.com
Foto: Grouvy Sport

Kā ziņo britu mediji, pazudušais argentīniešu futbolists Emiliano Sala bez pārsteigumiem ir atrasts miris.

Jau ziņots, ka janvārī par Francijas kluba “Nantes” rekordsummu 15 miljoniem mārciņu (17 miljoniem eiro) 28 gadus veco argentīnieti iegādājās Anglijas Premjerlīgas klubs Kārdifas “City”.

21 janvārī viņš ar mazu “Piper PA-46 Malibu” lidmašīnu, kuru pilotēja Deivids Ibotsons, devās no Nantes uz Kārdifu, tomēr tā pazuda no radariem aptuveni 20 kilometrus no Gērnsijas salas.

Pagājušajā svētdienā Lielbritānijas Gaisa telpas negadījumu izmeklēšanas grupa (AAIB) paziņoja, ka pēc ilgiem meklējumiem lidmašīna jeb tās vraks beidzot ir atrasts, atrodamies Lamanša dzelmē. Lidmašīnas atlūzās tika atrasts vēl nenoskaidrotas personas līķis, tomēr sākotnēji tas netika identificēts.

Šobrīd noskaidrojies, ka tas bijis Salas ķermenis un līdz ar to futbolists vairs nav uzskatāms kā bezvēsts pazudis. Tikmēr pilota ķermenis nav bijis lidmašīnā un tas pagaidām vēl nav atrasts.

Zemūdens meklēšanā tika iesaistīta ar tālvadību vadāma ierīce, kas ļāva atvieglot meklēšanu. Slikto laikapstākļu dēļ nirēji nevarēja piedalīties meklēšanā, tādēļ tika iesaistīta zemūdens ierīce.

Jau kopš pazušanas brīža tika realizētas vairākas meklēšanas operācijas, tomēr visi centieni bija veltīgi. Tāpat vairāki slaveno futbolisti kā Kilians Mbapē, Adriēns Rabio un citi ziedoja vairākus tūkstošus eiro, lai finansiāli palīdzētu meklēšanā.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par